Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Запрацювали атракціони. Графік і ціни

Запрацювали атракціони. Графік і ціни


Минулого тижня у Парку культури у Львові запустили атракціони.

 

Однак через повномасштабну війну Росії проти України офіційного відкриття сезону атракціонів не було. Парк атракціонів вирішили таки відкрити, аби не залишати дітей у складний час без розваг.  Як розповіла речниця Парку культури Ірина Вовк, дітей у Львові не варто залишати зовсім без розваг, тим паче до міста переїхало чимало переселенців. 

 

«Ми довго приймали рішення чи запускати атракціони, враховуючи ситуацію в Україні. Все ж таки вирішили запустити їх, але не наполягати, не закликати, не робити якихось акцій чи презентацій. Атракціони працюють, проте ми намагаємось обмежувати кількість відвідувачів, адже може бути повітряна тривога»,  — каже Ірина Вовк.

Батьки, які привели своїх діток на атракціони, повинні самі дбати про їхню безпеку. Під час повітряної тривоги потрібно пройти в укриття у будівлях, які є поруч. У самому парку сховища немає. Парк атракціонів розташований на вулиці Дмитра Вітовського, 51 у Львові. Атракціони працюють з середи до неділі з 11:00 до 19:00. Дитячий квиток коштує 25 гривень, а дорослий – 30 гривень. 


Вік

0+


Вартість

дитячий квиток: 25 грн
дорослий квиток: 30 грн


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Дмитра Вітовського, 51, Галицький район