Освітній проект LITS4kidsОсвітній проект LITS4kids

 

Світ навколо нас розвивається зі швидкістю світла. З кожним днем на ринку праці з’являються все нові і нові професії, а також компанії, які зацікавлені у висококваліфікованих кадрах. Сучасному школяреві стає все важче визначитися, в якому напрямку варто продовжувати навчання після школи. Саме тому досвідчені ІТ спеціалісти Львова вирішили об’єднатися і створити освітню платформу, що допоможе школярам розвинути свій потенціал, вдосконалити такі важливі навички, як комунікація, мотивація, тайм менеджмент, освоїти основи програмування, оволодіти розмовною англійською мовою, і зробити перший крок до успішного майбуття.

Освітній проект LITS4kids – це абсолютно новий формат навчання для розвитку школярів, метою якого є професійна орієнтація дітей у сфері IT. Першим напрямком проекту є навчальний курс для учнів 9-11 класів(віком 14-17 років) LITS4teens з метою надати молодому поколінню якісні актуальні знання.

Унікальна 3-х місячна програма навчання включає в себе:
– ознайомлення з основами програмування;
– розвиток критичного мислення та логіки;
– вдосконалення розмовної англійської мови;
– формування soft skills;
– розвиток лідерських якостей та вміння працювати в команді;
– екскурсії у провідні ІТ компанії Львова;
– розробку власного проекту, його презентація та захист на фінальному занятті.

Курс “Основи game-dev” для дітей 10-14 років дає унікальну можливість юним любителям ігор не просто бавитися, а й зрозуміти, як створюються комп’ютерні ігри, навчитися самому їх розробляти та створити власну ідеальну гру.

Для найменших LITS спеціально розробив курс LITS4smallkids, на якому дітлахи 5-8 років мають змогу познайомитися з основами програмування, вивчити англійську мову, розвинути навички критичного мислення, і все це у формі цікавих ігрових занять.

Курс Gamedev4teens від відомого розробника ігор Максима Гриніва - особливий виклик для майбутніх гейм девелоперів. Курс, яким треба жити, але після якого можна стати справжнім професіоналом. Вже з першого заняття юні девелопери починають працювати над власними проектами, використовуючи сучасні інструменти та відповідно до найкращих практик, прийнятих в індустрії.

LITS4kids – це проект Львівської ІТ школи (LITS), спрямований на всебічний розвиток дітей. Тут немає нудних уроків, об’ємних домашніх завдань, незацікавлених у своїй роботі викладачів та балової системи оцінювання. Ми пропонуємо практичні заняття, кваліфікованих викладачів і виключно актуальні знання, без яких стати успішним сьогодні неможливо.

Навчання   роз­кри­ває ве­ли­чез­ні пер­спек­ти­ви роз­вит­ку для сучасних дітей та підлітків, по­лег­шує фор­му­ван­ня в уч­нів ефек­тив­них стра­те­гій мис­лен­ня, підвищує їхню са­мо­о­цін­ку, впев­не­ність у власних си­лах та допомагає у виборі майбутньої професії.
Контакти

+380 67 691 81 98
lits4kids@lits.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Стрийська, 33