Weekend британської освіти у Львові

Weekend британської освіти у Львові


Запрошуємо батьків та школярів на “Weekend британської освіти у Львові” — презентацію можливостей оновленої українсько-британської школи за участі представників кращих шкіл Великобританії

Друзі, “Weekend британської освіти у Львові” переноситься на весну 2022 року!

З огляду на епідеміологічну ситуацію у Львові та в усьому світі ми змушені перенести наш захід, адже ми дуже цінуємо наших клієнтів та переживаємо за Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких! Бачите самі, до яких суворих заходів вдається влада, аби врятувати якомога більше життів у цей непростий час. Ми також не хочемо ризикувати Вашим життям та здоров’ям. Це позиція відповідального бізнесу! 

Хороша новина: захід не скасовується, а переноситься на весну 2022 року, коли, впевнені, епідеміологічна ситуація покращиться і ризиків стане набагато менше. 

Обіцяємо Вам до наступного разу підготуватися ще краще! І покликати ще більше цікавих гостей для Вас!

Цього тижня подзвонимо усім, хто залишив свої контакти, та повідомимо про зміни особисто!   

Якщо у Вас залишилися питання дзвоніть: +380 (63) 593 85 07 (Андрій)

І не забувайте підписатися на наші сторінки у соціальних мережах, аби дізнаватися про нові освітні можливості для Ваших дітей у Львові та Великобританії першими:

Також можете записатися на освітню консультацію онлайн на нашому сайті.

Бережіть себе та своїх рідних!

 

Маєте дітей шкільного віку і мрієте про найкращу освіту для них? Багато чули про ефективність британської системи освіти і хочете дізнатися про можливості та перспективи такого навчання для Ваших дітей у Львові чи навіть Великобританії? Тоді цей захід саме для Вас!

Ви дізнаєтесь про:

 • оновлену українсько-британську школу “New Horizons. Дивосвіт” на базі приватного ліцею “Дивосвіт” у Львові, перспективи і шляхи вступу в неї;
 • реальні можливості та перспективи майбутньої освіти для Вашої дитини у Великій Британії, незалежно від того, де зараз навчається Ваша дитина;
 • переваги британської системи освіти;
 • справжню вартість навчання у Британії.

Під час заходу Ви зможете запитати про ВСЕ, що Вас цікавить у наших експертів та індивідуально поспілкуватися із представниками британської та української освітньої сфери! Для Вас перекладатимуть професійні перекладачі.

Крім того, Ваша дитина матиме змогу пройти безкоштовний ЕКСПРЕС-ТЕСТ на рівень знання англійської мови з носієм мови, головним викладачем англійської у школі “Royal Hospital School”, нашим гостем із Великої Британії — Dan Coleman!

Наші гості та експерти:

 1. Андрій Вельгош — представник британської освітньої компанії “New Horizons”;
 2. Emily Allinson — голова приймальної комісії "Royal Hospital School" , школи із майже трьохсотлітньою історією, яка колись готувала моряків Королівського флоту Великобританії, а сьогодні є однією із найкращих шкіл-пансіонів для дітей із Великобританії та усього світу;
 3. Dan Coleman — головний викладач англійської мови у “Royal Hospital School”;
 4. Adrian Hallworth — директор однієї із найкращих шкіл Британії “Taunton School International”, заснованої ще у 1847 році;

Захід проводиться ЗА ПІДТРИМКИ British Embassy Kyiv !

Щиро запрошуємо:

 • Батьків та  школярів 3-4 класів на 11.00
 • Батьків та  школярів 8-10 класів на 15.00
 • P.S. Будуть перерви на coffee break

Для дітей також передбачені різні активності та майстер-класи із найкращими викладачами приватного Ліцей "Дивосвіт" на Південному!

Місце: приватний Ліцей "Дивосвіт" на Південному , м. Львів, вул. Щирецька, 36 (ТВК "Південний").
Дата: 30 жовтня (31 жовтня - індивідуальна консультація)
Час: 11.00-19.00
Ціна: БЕЗКОШТОВНО за умови попередньої реєстрації.

Реєструйтеся за посиланням.

Організатор “Weekend британської освіти у Львові” — британська освітня компанія "New Horizons", яка допомагає дітям з усього світу вибрати та вступити у британські освітні заклади з 2011 року. А відтепер — реалізує амбітний план — створити найкращу приватну школу у Львові та в Україні загалом, у якій поєднуються кращі досягнення української та британської освітніх систем, практикується справді глибоке вивчення англійської мови з її носіями, обмін учнями з британськими школами, підготовка і вступ до кращих вищих навчальних закладів в Україні і за кордоном.

Основний сайт освітньої компанії "New Horizons".
Наша сторінка у Фейсбуку.
Більше інформації про подію за телефоном, який вказаний нижче.

Ми дбаємо про Вашу безпеку та безпеку Ваших дітей, тому захід проводитиметься з дотриманням карантинних вимог: вхід у масках, ми забезпечимо Вас бахілами, антисептиком та зробимо температурний скринінг усім учасникам події.

Британська освіта — це досяжно! 


Коли

1 Березня - 31 Травня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (63) 593 85 07 Андрій


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Щирецька, 36