Науково-технічна студія "Robocamp"

Науково-технічна студія "Robocamp"


В дитячій науково-технічній студії "Robocamp" (школа LEGO конструювання) за допомогою конструкторів та унікальної методики розробленої фахівцями дітки отримають насолоду від навчання та поринуть у світ неймовірних пригод з героями ЛЕГО.

 

Під час уроків у дітей розвиватиметься загальна та дрібна моторика, здійснюватиметься розвиток просторової уяви та спортивних навиків (відчуття рівноваги, стрибки, повзання).

Крім того, дітки навчатимуться емоційно висловювати свої думки, працювати в колективі та максимально проявляти свою фантазію. Також "Robocamp" пропонує цікаві курси «Робототехніка WEDO» (для діток від 6-ти до 9-ти років) та «Робототехніка Mindstorms Ev3» (для діток віком від 10-ти до 14-ти років).

Конструктор LEGO Education WeDo дозволяє учням працювати в якості юних дослідників, інженерів, математиків і навіть письменників, надаючи їм інструкції, інструментарій та завдання для міжпредметних проектів. Учні збирають і програмують діючі моделі, а потім використовують їх для виконання завдань, які по суті є вправами з курсів природничих наук, технології, математики, розвитку мови.
Час роботи

Пн–Нд 10:00–20:00.


Контакти

+38 096 813 77 70
info@robocamp.lviv.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Щирецька, 36, ТРК "Південний" ТЦ "Калина", 3 поверх