Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ПОПЕЛЮШКА ТА ТЕАТР ТІНЕЙ

ПОПЕЛЮШКА ТА ТЕАТР ТІНЕЙ


Різдвяний подарунок від театру Тіней TEULIS - «Попелюшка та ТЕАТР ТІНЕЙ» на сцені театру ім. Марії Заньковецької

 

Початок о 12:00 та о 14:00

Сім'ї України, Італії, Японії, Швеції, багатьох інших країн у захваті аплодували на шоу театру тіней TEULIS. Настав час прем'єри, першої дитячої вистави «Попелюшка і ТЕАТР ТІНІВ» В основу сюжету вистави – знаменита історія написана Шарлем П'єро. Жила була дівчинка, радісна та безтурботна. Вона була оточена любов'ю та увагою.

Але незабаром настав час, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою мачухою та її дочкою. На велике щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням та працьовитістю, і за це була винагороджена сповна. У казці «Попелюшка та театр ТІНІВ» теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що у наш час усе відбувалося б саме так, як і 200 років тому…?

Поєднання жанру Театру тіней та 3-D технологій, авторська музика, створена композиторами найвищого рівня, роблять стару історію новою та унікальною. Незвичайний і вражаючий театр, що вразив талантом та майстерністю глядачів усього світу, театр, який змусив Європу, Америку та Азію, затримавши подих, стежити за своїми уявленнями, спеціально для дітей України на новорічні свята представляє нову дитячу виставу «Попелюшка та ТЕАТР ТІНЕЙ» Ви хочете побачити, як створюються справжні чудеса: побачити як феї шиють Попелюшці справжнє 3Dсукня, опинитися в середині чарівного годинника за хвилину до півночі? Тоді поспішіть на наше шоу! Яскрава новорічна прем'єра від Театру Тіней TEULIS – «Попелюшка та Театр Тіней»

Дітям до 5-ти років без надання окремого місця безкоштовний вхід.

Тривалість – 45 хв.

Замовити квитки на "Попелюшка та театр тіней"


Вік

0+


Вартість

Ціна від: 190 грн
До: 580 грн


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Лесі Українки, 1