Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Попелюшка

Попелюшка


“Попелюшка” у Львові!

 

У Театрі Заньковецької відбудеться сучасна дитяча вистава “Попелюшка” у Львові, режисерки та композиторки Олесі Галканової-Лань. Це  не зовсім звична історія про дівчинку Попелюшку. Тут вона не покірна добра сирітка, яка отримує винагороду за усі свої поневіряння, а дівчина, що готова боротися за щастя усіма своїми силами. Вона - героїня часу, яка не підкорюється долі і не чекає милості. Навпаки, готова до викликів, а дещо гротескний образ Попелюшки тільки підсилює емоції і на сцені, і у глядацькій залі.

Дитяча казка-мюзикл

Олеся Галканова-Лань також авторка інсценізації та музики і слів пісень, адже на вас чекає казка-мюзикл, яка подарує диво не тільки дітям, а й дорослим глядачам. Бо у казки немає меж і серед буденності буває дуже важливо згадати про іншу сторону життя - неймовірну і підвладну лише уяві.

Тому запрошуємо всіх маленьких і великих до нашого театру на чудову виставу про сміливу дівчинку, яка вірила у себе і це спрацювало. Щоб потрапити на дитячу виставу “Попелюшка” у Львові, купуйте квитки на сайті і в касах міста.


Вік

5–12


Вартість

Від: 60 грн
До: 250 грн


Телефон

+380 (32) 235 55 83


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Лесі Українки, 1