Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День Музею у Шевченківському гаю

День Музею у Шевченківському гаю


Цієї середи, 18 травня, ми святкуємо Міжнародний День Музею, який цьогоріч проходить під гаслом #СилаМузеїв.

 

Музеї - це перш за все люди: ті, які продовжують працювати на культурному фронті, і ті, які з нього пішли на справжній, захищати нашу країну зі зброєю в руках. Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) запрошує підтримати народних майстрів: переселенців, волонтерів та військових. Вхід до Музею цього дня буде безкоштовним.

 

У цьогорічній програмі:

  • Ярмарок народних майстрів біля стодоли зі с. Либохори (кін. ХІХ ст.) (обіч церкви зі с. Кривка).
  • Власні вироби на ярмарок привезуть майстри з Вінниччини, Харківщини, Львова та Яворова!
  • На ярмарку можна буде відвідати майстеркласи з гончарства від https://www.instagram.com/_hlyna_/, щогодини з 12 00 до 17 00.

 

Запрошують малечу і дорослих спробувати створити власний глиняний виріб та підтримати харківську майстриню. Музейні походеньки: безкоштовні екскурсії-прогулянки у супроводі музейного гіда. Кількість учасників обмежена, тож відвідати можна лише за попередньою реєстрацією: на 12 00, на 14 00 .

Перше заняття музичного клубу "СпівРозмова - вчимося української співаючи!". Ці зустрічі орієнтовані на тих дорослих, які зараз переходять з російської на українську, в першу чергу - внутрішньо переміщених осіб. Беріть з собою гарний настрій і приходьте святкувати!

 

Читайте також - Міжнародний день музеїв у Львові (добірка всіх програм по музеям на 17-22 травня) - https://lviv.dityvmisti.ua/misto-lviv/mizhnarodnyi-den-muzeiv-u-lvovi/


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 032 271 21 04


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Чернеча Гора, 1