Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Майстер-класи

Майстер-класи


Друзі, у ці дні Львів став домівкою, постійною чи тимчасовою, для багатьох тисяч біженців, головним чином мам з дітьми. Малеча не повинна втрачати дитинство через війну, тож ми у Музеї хочемо підтримати дітей вимушених переселенців і запрошуємо їх на безкоштовні Весняні майстерки!

З цієї п'ятниці ми починаємо проводити серію весняних майстер-класів для дітей внутрішньо переміщених осіб, які відбуватимуться щодня з 14 00 до 16 00. Взяти участь можна лише за попереднім записом, деталі нижче

 

18.03 Писанкарство (діти 6-17 років (якщо менші, то з батьками))

Будемо писати писанки, які стануть не лише головним атрибутом Великодніх свят, а й добрим оберегом для наших воїнів.

Дати наступних майстер-класів ми анонсуватимемо по мірі надходження заявок:

  • Малюнок на склі (діти віком 5-17 років) Будемо опановувати один із давніх народних промислів – малюнок на склі. Тематика та сюжети – відповідно до віку.
  • Лялька-мотанка (діти віком 6-17 років (якщо менші, то з батьками)) Будемо виготовляти народну іграшку – ляльку з тканини, яка у давнину була оберегом.
  • Вибійка на тканині (діти віком 5-17 років) Будемо декорувати еко-торбини, використовуючи давню техніку оздоблення тканин – вибійку (нанесення фарби на тканину за допомогою дерев’яних кліше).
  • Кличемо весну разом з Майстерня «Гурба» (діти 6-17 років (якщо менші, то з батьками)) Будемо робити жайворонків з тіста і вивчати гаївки. Ці пташки – передвісники весни і надії на добре майбутнє.
  • Музичний майстер-клас «Дитинство музики» від Майстерня Гурба (діти 6-17 років (якщо менші, то з батьками)) Знайомство з найпростішими народними музичними інструментами України: свистунцями, дримбами, деркачами та іншими цікавинками.

Кількість учасників обмежена.

Взяти участь можна лише за попереднім записом заздалегідь (впродовж робочого тижня) за телефоном, який вказаний нижче.

Тримаймося, адже все буде Україна!


Вік

0+


Телефон

+380 (68) 525 91 85


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Чернеча Гора, 1