Музей МістаМузей Міста (МуМі) - сучасний інтерактивний музей в центрі Львова, який з допомогою змінних виставок та супровідних програм допомагає пізнавати та переосмислювати місто та роль мешканців у ньому. 

 

МуМі зацікавить і мешканців, і гостей міста, адже працює із актуальними темами, які торкаються минулого та сьогодення. Виставки поєднують у собі теми, що стосуються питань культури, історії, соціології, психології, урбаністики тощо. Музей допоможе дізнатись чимало нового про локальне середовище і порівняти його з власним міським досвідом. 

 

Із грудня 2020-го року у Музеї Міста діє проєкт «Лабораторія дитинства». Тут завдяки цифровим та аналоговим технологіям відвідувачі можуть поділитися своїми історіями, спогадами, фотографіями та предметами, які згодом стануть частиною першої виставки музею «Подорож героя: Останній тиждень літа». 

 

Працює Музей у самому серці Львова, в історичних підземеллях міської ратуші (площа Ринок, 1). Вхід до МуМі — з боку фонтана Нептун.

Працюємо щодня, крім понеділка.

Години роботи: 11:00–18:00. 

Вхід вільний
Час роботи

Вт–Нд 11:00–18:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (32) 297 55 54
mumilviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
площа Ринок, 1, Галицький район

Як дістатися?

Будь-який транспорт, що сполучає райони Львова із центром міста. Найближчі зупинки громадського транспорту: вул. Підвальна, вул. Руська, проспект Свободи, площа Галицька, площа Соборна.