МТА - Мультимедіа

МТА - Мультимедіа


Сьогодні ви можете навчати дітей інтерактивно і цікаво одночасно!


Гра - найефективніший спосіб навчання як для дівчинки, так і хлопчика.

Кожна дитина мріє про веселого домашнього улюбленця, і коли ваш малюк буде дуже просити придбати живого друга, не відмовляйте через покусане взуття, меблі, догляд та ранні підйоми. А краще придивіться на робота-песика. Він вміє виражати емоції притаманні живій тваринці, виконує команди і найголовніше - вчить дитину англійської мови! Для малюка це інтерактивний досвід, який розвиває самостійність та відповідальність за домашнього улюбленця.


Ви помічаєте у свого малюка інтерес до техніки? Це просто чудово, адже в майбутньому більшість прибуткових професій будуть пов’язані саме з технологіями. Для розвитку логічного мислення майбутнього інженера або програміста прийдуть на допомогу розумні іграшки Sphero і Dot. Ці іграшки також навчать  дитину основам програмування, розвинуть багатогранність мислення та логіку.


Діткам, які надають перевагу творчості, цікаво було б намалювати об’ємний малюнок 3D-ручкою. Вона розвиває уяву, сприяє творчому та інтелектуальному розвитку дитини. А ще ваш майбутній художник, архітектор або дизайнер за допомогою 3D-ручки зможе створити іграшки власноруч. А поки можна створювати нестандартні привітання для родичів у вигляді 3D-листівки.


Іграшка-вертоліт - забавка для тих, хто мріє бути пілотом, але для початку треба трохи повчитися! Завдяки цій розумній іграшці розвивається уважність, вміння доводити розпочату справу до кінця, відповідальність. Адже хороший капітан ніколи не залишить свій вертоліт та пасажирів у небі.


Керувати всіма розумними іграшками надзвичайно просто! Для цього потрібен пульт, який йде в комплекті до іграшок, або будь-який смартфон.

Проте ситуації бувають різні, згадайте скільки переживань ви відчували, коли розрядився телефон або дитина поза зоною досяжності. Бувало таке? За допомогою Смарт-годиннику можна  у будь-який момент зателефонувати мамі і тату. А ще смарт-годинник відслідковує показники здоров’я дитини та її місцезнаходження! Це незамінний гаджет для зв'язку з дитиною та впевненості у її безпеці.


Заходьте на MTA.UA, де вам з радістю допоможуть підібрати будь-який технологічний подарунок для розвитку здібностей дитини!

Подаруйте нові враження і знання своїй дитині!

 

Фантастичні подарунки для дітей 5-7 років​

Розумні іграшки для гри та розвитку для дітей 8-12 років
Час роботи

Пн–Нд 09:30–21:00.


Контакти

+38 (098) 405 15 15
+38 (095) 405 15 15
+38 (073) 405 15 15
CALL-центр mTa.ua на зв’язку щоденно з 9:00 до 21:00
info@mta.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Петра Дорошенко, 1; площа Князя Ярослава Осмомисла, 10