Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Осінній онлайн курс "Розмовний: Англійська + Наука"

Осінній онлайн курс "Розмовний: Англійська + Наука"


 • "А канікулярки будуть?" 
 • "А якщо карантин?"
 • "А коли буде відомо?"

Це список питань, які ми не чуємо (і ніколи не почуємо) щодо канікулярних онлайн-програм. Вони точно будуть. Хіба якщо Цукерберг не викупить ZOOM і не влаштує неочікувану забастовку. Але він не планує, ми питали 

Тому цієї осені ми підготували для вашої дитини (6-16 років) онлайн курс "Розмовний: Англійська + Наука"

 

Посилання для реєстрації.

Щодня:

 • 45 хв розмовного заняття з носієм мови на загальновживану лексику
 • 45 хв розмовного заняття пов'язаного з наукою:
  • 6-11 років – майстерка зі STEM-проєктом
  • 11-16 років – розмовне заняття про сучасні винаходи людства
 • підготовка до занять на онлайн-платформі 24 Easy Steps
 • вікторини та ігри з однолітками для закріплення знань
 • мотивація кантриками – шкільною валютою, яку можна витратити на товари в крамничці Yellow Shop або на благодійність у Kind Challenge  

 

Часті питання

Як відбувається підготовка до занять? 

Після реєстрації на курс в особистому кабінеті My GC з'явиться можливість готуватись до занять завдяки інтерактивним Self-Study, які учні готують самостійно. Підготовка займає близько 15-20 хвилин.

У відео за посиланням ви можете детальніше ознайомитись із методикою викладання "Перевернутий урок" та можливостями особистого кабінету My GC.

Як будуть проходити заняття з викладачем?

Напередодні старту занять в особистому кабінеті з'явиться посилання на платформу ZOOM, на якій в залежності від обраного часу (з 11:00 до 12:45 або з 18:00 до 19:45) відбуватимуться 2 онлайн-заняття з носієм мови та одногрупниками тривалістю по 45 хв. Учні зможуть спілкуватися з викладачем, бачити віртуальну "дошку", працювати у парах, групах та всією групою. 

Скільки та які гаджети потрібні для навчання?

Для занять на онлайн-курсі дитина може використовувати будь-який зручний гаджет.

Рекомендуємо використовувати 2 гаджети лише під час вікторини Kahoot, яка триває 15 хв (комп'ютер/ноутбук + смартфон або планшет + смартфон). Під час решти активностей достатньо одного гаджету

Дитина зможе працювати самостійно чи потрібна допомога батьків?

Усі інструкції з підготовки до занять ми надішлемо за день до старту курсу смс-повідомленям на телефон батьків. Батьки можуть допомогти молодшим учням на першому занятті з реєстрацією на платформі ZOOM та налаштуванням усіх пристроїв (смартфонів, камери, мікрофону). Протягом самого заняття допомога не знадобиться, бо учні отримають усі необхідні інструкції у відео- або фотоформаті.

Як проходить оплата за курс?

Протягом 3 днів після реєстрації на курс необхідно внести бронювання місця в групі (1000 грн). Здійснити оплату можна в одній із шкіл Грін Кантрі (контакти та адреси) або безготівковим способом (деталі за посиланням).

Перше заняття на курсі пробне, після якого ви приймаєте рішення чи продовжувати навчання і вносите залишок коштів або припиняєте навчання і повертаєте сплачені кошти (уся сума за виключенням 200 грн за консультаційні послуги та бронювання місця в групі).

 


Вік

6–16


Вартість

Вартість: 1200 грн
Навчальні матеріали: 300 грн


Телефон

0 800 758 978


Посилання


Адреса

Львiв
Онлайн