Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги"

Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги"


Ми, Благодійна Організація «Міжнародний благодійний фонд «Маленькі Перемоги» працюємо у Львові та Львівській області з березня 2022 року

 

Основним напрямком діяльності Фонду є реалізація проектів, спрямованих на адаптацію, розвиток та соціалізацію інклюзивних дітей та дітей, які через важкі життєві обставини проживають та навчаються у дитячих будинках, притулках, навчально-реабілітаційних центрах та інших спеціальних закладах Львова та Львівської області.

За час своєї діяльності ми реалізували багато проєктів, які спрямовані саме на адаптацію та розвиток дітей з особливими потребами. Зараз ми працюємо над проєктом, який має назву «Різдво з зірками», який відбудеться у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді за адресою: м. Львів, площа Євгена Петрушевича, 2. В даному заході будуть брати участь дітки з особливими потребами, серед яких глухонімі дітки, які співають мовою жестів, незрячі дітки, діти на кріслі колісному та дітки з іншими мовленнєвими та психічними відхиленнями разом з відомими зірками України, а саме Ivan Navi, М’ята, Dima Prokopov, СолоХа, SOWA, Наталка Карпа, Роман Скорпіон, Іво Бобул, Любомир Тарнавський.

Ми докладаємо багато зусиль, щоб мати змогу подарувати цим особливим діткам можливість показати свої таланти та виступити на одній сцені разом з зірками.


Посилання


Адреса

Львiв