Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Вимушено переміщені українці можуть безкоштовно доїхати до потрібних локацій у Львові та в областіВимушено переміщені українці, які прибувають до Львова, можуть скористатися безкоштовним автотранспортом

 

Він курсує з Залізничного вокзалу та зі станції «Підзамче» до важливих локацій, зокрема, до міжнародних пунктів пропуску, до координаційних центрів, до місць поселення у межах МТГ та області.

Для зручності людей, зважаючи на комендантську годину у Львові, з 22:00 до 07:00 год. з Залізничного вокзалу до координаційних центрів курсують автобуси. Крім того, цілодобово працює автотранспорт, який сполучає координаційний центр на «Арені Львів» з локаціями для поселення у межах області. Автобуси не мають чіткого графіка руху, а відправляються відповідно до наповнення.

Так, з головного залізничного вокзалу до міжнародних пунктів пропуску (Рава-Руська, Краківець, Грушів) автобуси курсують щоденно з 7:00 – 18:00 год. Місце відправлення: пл. Двірцева, парковка зліва.

З залізничної станції «Підзамче», що на вул. Огірковій, до міжнародних пунктів пропуску автобуси курсують щодня з 7:00 год. до 16:00 год.

 

Також щоночі під час комендантської години, з 22:00 год. до 07:00 год., автобуси курсують з залізничного вокзалу до 7 координаційних центрів:

  • Залізнична адміністрація – вул. Виговського, 34;
  • Личаківська адміністрація – вул. Костя Левицького, 67;
  • Шевченківська адміністрація – вул. Липинського, 11;
  • Галицька адміністрація – вул. Ференца Ліста, 1;
  • Сихівська адміністрація – просп. Червоної Калини, 66;
  • Франківська адміністрація – вул. Генерала Чупринки, 85;
  • «Арена Львів» - вул. Стрийська, 199.

Окрім координаційних центрів, автобуси також курсують у визначені локації для поселення людей у межах Львівської МТГ та області загалом. Місце відправлення - зупинка громадського транспорту на пл. Двірцевій.

Крім того, діє цілодобове автобусне сполучення між координаційним центром на «Арені Львів» та локаціями для поселення людей у межах області.

Загалом, щодня для перевезення вимушено переміщених українців місто скеровує близько 50 автобусів різної пасажиромісткості.

 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Львiв