Будинок Іграшок

Будинок Іграшок


«Будинок Iграшок» - національна мережа магазинів іграшок, яка була створена в 1998 році.

 

Саме тоді, восени, відкрився перший магазин в Києві, біля м. Дарниця. Поступово розширюючись, БІ відкрили більше 43 магазина у столиці та найбільших містах України.

Сьогодні магазини "Будинок іграшок" працюють на радість дітям та їхнім батькам у Києві, Вінниці, Львові, Черкасах, Запоріжжі, Рівному, Кривому Розі, Житомирі, Дніпропетровську, Одесі, Борисполі, Херсоні та Чернігові, наповнюючи будинки клієнтів веселим сміхом щасливої дітвори. Адже щастя дітей - це найголовніше прагнення всіх батьків, яке завжди здійснюється в мережі «Будинок іграшок»!

Будинок іграшок поважає кожного клієнта, намагаються завжди зрозуміти побажання кожного та допомогти в пошуках потрібного подарунка!

Фахівці в магазинах мережі ніколи не залишать Вас наодинці зі своїми пошуками. Бідинок іграшок пробує врахувати все: щоб іграшка була цікавою і не набридла в перший же день, щоб була не просто красивою, але і розвиваючої, і, обов'язково, безпечною. 

Вам допоможуть вибрати іграшку за смаком, а малюкові стане хорошим другом на довгий час


Час роботи

Ср 10:00–22:00, Сб–Нд 10:00–22:00.


Контакти

0 800 30-11-30

info@ihrashky.ua


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Щирецька, 36, ринок "Південний"; вулиця Стрийська, 30, ТРЦ "King Cross"; вулиця Кульпарківська, 226-А, ТРЦ "Victoria Gardens"; вулиця Під Дубом, 7, ТРЦ "Форум"