Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий логопед-психолог

Дитячий логопед-психолог


Дитячий психолог-логопед

 

Кожна дитина - єдина і неповторна, зі своїм характером та індивідуальністю. До неї не можна застосувати шаблон: вона така, якою вона є, зі своїм творчим потенціалом, зі своїми вимогами і бажаннями, зі своїм внутрішнім світом і переживаннями. Але якою б "позитивною" і слухняною дитина не була, завжди знаходиться щось, що турбує батьків, викликає у них безліч питань. У віці з двох до чотирьох років найчастіше турбує поява страхів, замкнутість, неконтактність, невміння спілкуватися з іншими дітьми, агресивність по відношенню до них і до дорослих.

Ви можете звернутися до дитячого психолога-логопеда, якщо Вас хвилюють:

  • проблеми із спілкуванням вашої дитини;
  • емоційна нестійкість, підвищена тривожність, дитячі страхи, порушення сну;
  • проблеми і труднощі щодо готовності до школи;
  • труднощі із засвоєння матеріалу, неуважність, відставання у навчанні;
  • психологічна адаптація до нових умов життя (сімейні проблеми, зміна місця проживання, школи)

 

Для того, щоб отримати кваліфіковану пораду фахівця на питання, пов’язані з вихованням Вашої дитини, виявити причини труднощів у спілкуванні, зрозуміти як поводитися в тій чи іншій ситуації, Ви можете звернутися за консультацією до психолога. У разі необхідності, фахівець допоможе Вам і Вашій дитині впоратися з  труднощами, що виникли- тривожністю, невпевненістю в собі, зайвою агресією.

Важливо розуміти, що на консультацію приходять не для того, щоб отримати конкретну відповідь, а для того, щоб за допомогою фахівця самому підійти до вирішення своєї проблеми. 


Коли

Пн–Пт 08:30–19:00.


Вік

3–12


Телефон

+380 (67) 31 31 600


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Кульпарківська 99Б; вул. Чорнобаївська, 43 В; вул. Щирецька, 8а (ЖК "Well Home"); вул. Перфецького,6 (ЖК "Quoroom Perfect")