Mazziopa Travel

Mazziopa Travel


Спільні подорожі з дітьми дарують нам новий досвід: ми вчимося разом, долаємо складнощі та підкорюємо нові вершини разом

 

Тим самим демонструючи дітям свій приклад відкритості до світу і нових можливостей. Діти дивують нас своїми здібностями з кожним новим проектом. Відкриваймо світ разом з mazziopatravel.

 

Подорожі на цілий рік:

  • гірськолижний кемп: Крутий віраж (січень / лютий);
  • скелелазний кемп: Вперед і вгору (липень / серпень);
  • ресурсний кемп: Діти і море (червень / липень);
  • трекінги в Карпатах: Добре разом (серпень);
  • інтерактивний проект: Екошкола (серпень);
  • автомобільні подорожі: Рясне Закрпаття (весна / осінь).

 

Детальніше про кемпи:

 

Ми подорожуємо з нашими мацьопами ще з того часу як вони були у животику. Будь-яка подорож з дитиною для мами - це можливість вийти за рамки буденності, ковтнути свіжого повітря та наповнитись силами на багато місяців вперед. Кожна нова поїздка - це маленький крок у розвитку її впевненності як мами, творчості як жінки, ресурсності як людини (особливо, коли мама довший час залишалася в декреті, засиділася вдома після народження дитини або просто залишила свою кар’єру заради материнства). Під час кемпу діти завжди дивують своїх батьків своїм героїзмом, самостійністю, наполегливістю та вмінням домовлятись. Для учасників кемпу результат по закінченню часто перевищує очікування на його початку.

Історія. Перші наші кемпи ми проводили разом із засновниками нашого родинного центру Мацьопа і згодом стали головними організаторами сімейного відпочинку. Наші чоловіки підтримали таку ідею, тому по можливості відвідують кемпи з нами (особливо коли потрібна допомога у чоловічій силі). Разом ми побували у таких куточках України, куди самостійно ми б не вибрались, а з веселою компанією та цікавою програмою ми відкрили для себе багато нового.

 

Головним завданням наших кемпів є:

можливіст вийти за рамки комфорту, спробувати щось нове і отримати незабутні враження. Для нас, як організаторів, це теж виклик і можливість росту. Ми кожного разу випробовуємо себе у різних ролях: логіст, медіатор, психолог, водій, вантажник, розпалювач вогнища, рятівник, шеф-кухар, інструктор, гід, педагог, мама (і не тільки для своїх дітей), креативний та фінансовий директор, турист, актор... Ми супроводжуємо наших учасників протягом усього кемпу, ділимось власним досвідом та знаннями.

 

Чекаємо на вас! До зустрічі!


Контакти

+380 (67) 312 72 40 - Інна, +380 (93) 740 42 34 - Юля у Viber, FB чи Messenger
mazziopa_travel@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв