Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

STEM Minecraft Summer Camp

STEM Minecraft Summer Camp


Якщо тобі 8-11 років і ти обожнюєш захоплюючий світ Minecraft - тоді цей табір саме для тебе!У таборі ти навчишся вирішувати складні задачі, критично мислити, реалізовувати ідеї, креативити та працювати у команді. Викладачі використовують навчальні програми Minecraft: Education Edition та Mozaik Education. Табір охоплює природничі науки, програмування, інженерію та математику.

Можна обрати будь-який тижневий табір, або ж зареєструватись одразу на всі чотири частини:

18 - 22 червня - DINO MINECRAFT
Впродовж тижня діти створюватимуть власний світ динозаврів, вивчатимуть Землю, вулкани, аеродинамічність та фрактали у природі. Будуть розв`язувати цікаві математичні задачі, проводити досліди, опанують основи 3D моделювання, надрукують 3D-динозавра та політають дроном.

25 - 29 червня -  TECHNO MINECRAFT 
Чому літаки літають, а кораблі тримаються на воді? Як працює турбореактивний двигун? Що таке сила тертя та магніт? Про це, і не тільки, діти дізнаються на Techno Minecraft Summer Camp. Впродовж тижня вони створюватимуть власну реальність та різні види транспорту у Minecraft. Проведуть досліди з водою, складуть електричний ланцюг, зроблять компас, спроектують 3D-транспорт та надрукують його. 

2 - 6 липня -  MINECRAFT CAFE 
Діти спроектують власне кафе у Minecraft: оберуть концепцію закладу, створять бренд та розрахують прибуток. Вивчать основи архітектури, маркетингу, економіки та 3D-моделювання. Навчаться працювати з креслярськими інструментами, розроблять 3D-емблему, а також розрахують ціну, собівартість і прибуток.

9 - 13 липня -  SPACE MINECRAFT 
Обожнюєш досліджувати таємниці космосу? Тоді цей табір саме для тебе! Адже ви будете вивчати захоплюючий Всесвіт, сонячну систему, галактики, туманності, зірки й чорні діри. Спроектуєте власний світ у Minecraft, поговорите про ракетобудування, змоделюєте 3D-ракету та надрукуєте її. В програмі табору спецворкшоп із цікавої математики. 

Поспішай, кількість місць обмежена!

Реєстрація тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczIqxnlH3HrC6mGmxUz3qJGZsK3-MhS87IY8VTS3WSJ4-U1g/viewform

ВИКЛАДАЧ: Анна Величко - тренер Minecraft Education, спікер і розробник курсів Курс "Tynker: coding for kids" та Minecraft Architecture. Аня має дворічний досвід роботи з дітьми віком 5-12 років, мріє змінити підходи до освіти в Україні й впевнено рухається до здійснення цієї мрії. Любить дітей за їх відвертість і щирість.


Вік

8–11


Вартість

1 тиждень: 2500 грн (Зареєструйся на дві частини і отримай знижку - 10%, а зареєструвавшись на весь місяць - і цілих - 20% )


Телефон

Маєте запитання? Без зволікань телефонуйте за номером:
+380 63 35 60 916,
або пишіть на пошту:
makerspacelviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
просп. Шевченка, 14