Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Minecraft STEM & National Geographic

Minecraft STEM & National Geographic


На курсі Minecraft education діти створять фізико-хімічну лабораторію, де зможуть добувати і досліджувати властивості найвідоміших речовин і застосовувати свої винаходи на практиці.

 

Чому горить вогонь? Чому бульбашка лікає? Чому виникає блискавка? І ще 100500 чомучок. Ми будемо досліджувати за допомогою науки все, що є в природі навколо нас. Дізнаємось про найменші елементи, що більшість елементів природи, які нас оточують, мають назви і властивості. Ми зможемо розібратися, завдяки чому океан солоний і що таке взагалі солі і які вони бувають. І що сіль - це також кристал) Діти на практиці зможуть виростити свої кристали різної форми. Дізнаємось, хто такі оксиди і досліджуватимемо найважливіший оксид H2O, розберемо властивості піску. А ще - яке нас оточує повітря і які властивості О2, і чому після дощу з'являється запах свіжості.

Реєстрація тут.

Про спікера: Anna Velychko - педагог з дворічним досвідом роботи з маленькими дітьми і спікер курсу Курс Tynker: coding for kids. Аня мріє змінити підходи до освіти в Україні і впевнено рухається до здійснення цієї мрії. Любить дітей за їх відвертість і щирість.

Тривалість навчання:

  • 12 тижнів, двічі на тиждень (ср та п'ятниця, 16:00-17:30)

  • Початок занять: 17 вересня 2018 року

Про формат:

Навчання на курсах MakerSpace Lviv створене для того, щоб зацікавити та розбудити бажання дізнаватися самостійно про те, що відбувається у світі; навчити задавати питання і шукати відповіді, розвивати уяву та бажання створювати щось своє самостійно. Нашою метою є запалити вогонь в дитячих очах, мотивувати їх і навчити самостійно навчатися в подальшому.


Вік

8–11


Вартість

Ціна за місяць: 2500 грн


Телефон

+380 (63) 287 25 35


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Зелена, 20