Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Minecraft Architecture

Minecraft Architecture


Minecraft Architecture – курс, де дитина не тільки дізнається про історію видатних історичних пам'яток, але також, використовуючи математику, зможе спробувати себе в ролі архітектора.

 

У Minecraft Education Edition ми створимо світ Архітектури і Дизайну, зможемо змоделювати і відтворити всі досліджені і вивчені об'єкти.

Ми власне дослідимо і відбудуємо

  • Сучасні архітектурні дива: Єйфелеву вежу, Емпайр-Стейт-Білдінг, міст Золоті Ворота.

  • Поринемо в історію Античності: Піраміди Хеопса, Фороський Маяк, піраміди Майя, Сади Семіраміди (до речі, перша відома система гідропоніки в світі).

  • Заглянемо і в середньовіччя, адже це золотий період замків, фортець і фортифікацій.

Реєстрація за лінком

Про спікера: Anna Velychko - педагог з дворічним досвідом роботи з маленькими дітьми і спікер курсу Курс Tynker: coding for kids. Аня мріє змінити підходи до освіти в Україні і впевнено рухається до здійснення цієї мрії. Любить дітей за їх відвертість і щирість.

Тривалість навчання та вартість:

  • 12 тижнів, двічі на тиждень (вт та чт, 16:00-17:30)

  • Початок занять: 17 вересня 2018 року.

Про формат: навчання на курсах MakerSpace Lviv створене для того, щоб зацікавити та розбудити бажання дізнаватися самостійно про те, що відбувається у світі; навчити задавати питання і шукати відповіді, розвивати уяву та бажання створювати щось своє самостійно. Нашою метою є запалити вогонь в дитячих очах, мотивувати їх і навчити самостійно навчатися в подальшому.


Вік

8–11


Вартість

Ціна за місяць: 2500 грн


Телефон

+380 (63) 287 25 35


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Зелена, 20