Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Курс "Minecraft education"

Курс "Minecraft education"


MakerSpace Lviv запрошує дітей 7-9 років на курс "Minecraft education".

 

Цей курс для дітей 7-9 років про могутню архітектуру, яка вистояла віками, витримала війни і природні лиха. На зняттях діти дізнаються про Китайську стіну, Чудеса світу, Караколь Чічен-Іца, Пізанську вежу і як будувалися мости - все це за допомогою гри Minecraft. Якщо ваша дитина захоплюється Minecraft, це чудова нагода навчити її створювати, а не просто грати.

Процес навчання охоплює історію, архітектуру і програмування, адже будемо відтворювати могутні конструкції за допомогою ігрових блоків. Навчання про: історичні пам’ятки архітектури: фортеці, мости, замкові двори і поселення, створені багато років тому людськими руками; те, що тримає в собі таємницю і чекає відповіді на запитання, а також про принцип їх побудови. Навчання буде особливо цікавим для тих діток, які вже знають про відомі споруди, цікавляться ними і грою Minecraft.

Про спікера: Anna Velychko - педагог з дворічним досвідом роботи з маленькими дітьми і спікер курсу Курс Tynker: coding for kids. Аня мріє змінити підходи до освіти в Україні і впевнено рухається до здійснення цієї мрії. Любить дітей за їх відвертість і щирість.

Тривалість навчання та вартість: 12 тижнів, двічі на тиждень (ср та пт, 16:30-18:00).

Початок занять: 2 лютого 2018 року.

Вартість: 2000 грн / місяць.

Про формат: навчання на курсах MakerSpace Lviv створене для того, щоб зацікавити та розбудити бажання дізнаватися самостійно про те, що відбувається у світі; навчити задавати питання і шукати відповіді, розвивати уяву та бажання створювати щось своє самостійно. Метою є запалити вогонь в дитячих очах, мотивувати їх і навчити самостійно навчатися в подальшому.

 

Деталі та реєстрація - за контактним телефоном.


Вік

7–9


Вартість

Вартість в місяць: 2000 грн


Телефон

+380 (63) 287 25 35


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Зелена, 115a

Як дістатися?

Школа ThinkGlobal