Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Доповнена реальність: теорія та практика

Доповнена реальність: теорія та практика


Кожен учасник отримає базові навички роботи з Unity та навчиться з нуля реалізувати свій власний проект з елементами доповненої реальності та запустити його на Android смартфоні

 

Курс, на якому тінси ознайомляться з технологією AR (доповненої реальності), дізнаються історію її виникнення та сфери застосування, отримають базові практичні навички розробки простих програм з 3D елементами доповненої реальності (на базі ігрового рушія Unity та платформи для доповненої реальності Vuforia).


Реєстрація за лінком https://goo.gl/forms/ZrqRFfm5l3HWJk6J2

 

  • Вік: 13 - 16 років
  • рівень англійської - elementary
  • Початок: 16 жовтня
  • Тривалість курсу: 8 занять
  • Розклад: вт та чт, 17:30 - 18:30
  • Вартість курсу: 2000 грн


Викладачі:
Тарас Леськів: "Я розробник з досвідом більше 5 років в області ігор та мобільних аплікацій у великих компаніях та ігрових студіях. Співзасновник невеликої компанії, яка займається рішеннями для віртуальної та доповненої реальності, хочу поділитися досвідом і показати, як AR стає частиною нашого повсякденного життя".

Іван Тустанівський - розробник програмного забезпечення з досвідом 5 років в різноманітних областях - від інформаційної безпеки до цифрових інструментів для художників. Зараз є співзасновником невеликої компанії, яка займається рішеннями для віртуальної та доповненої реальності. Має бажання продемонструвати, що розробка власних AR-додатків може бути простим та веселим заняттям :)


Вік

12–17


Вартість

Вартість курсу: 2000 грн


Телефон

+380 (63) 287 25 35


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Зелена, 20