Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Ліпка з глини "Ліхтарик власноруч"

Ліпка з глини "Ліхтарик власноруч"


Пам"ятаєте майстер клас по Горнятках у холодному лютому?
Так от! Майстрині придумали для Вас ще цікавішу оригінальнішу творчу ідейку. Попрацюймо разом над створенням домашнього затишку.
Чудовий подарунок для тих, хто все ламає голову, що саме подарувати друзям на день народження - враження від цього МК залишаться на довго)))!

Попередній запис обов"язковий!

Майстер-клас розрахований на діток від 6-ти років, а також дорослих!

Є така історія…про маленьке світло, яке народилось і не знало, для чого воно тут з'явилось… І ось знайшовся один цікавий, який підійшов, придивився, і сказав - «Хм, а це виглядає цікаво. Як це в тебе виходить? »- І маленьке світло розповіло, і цікавий теж почав світитися. Почали підходити інші, зацікавившись, що це він робить, і наше світло ділилося з ними, а вони - один з одним, і ось вже світили четверо, а потім семеро, а потім все більше і більше. І від цього світла в темряві стали проступати контури тих, кого раніше було не видно, і виявилося, що у них дуже красиві обличчя! Стало видно очі і посмішки, і стало видно постаті, руки та ноги. І ось вже світилися всі, хто жив тут. Тепер маленьке світло побачило: «Ось воно як, бути світлом. Виявляється, всі навколо мене були світлом, просто забули про це ». Абсолютно щасливе, тепер воно знало, хто є насправді.

Давайте і ми будемо світитись)

Сторінка заходу


Вік

6+


Вартість

Вартісь майстер-класу: 150 грн


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Яна Жижки, 4