Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літній денний табір у Львові від Майстерні дозвілля "Зебра"

 Літній денний табір у Львові від Майстерні дозвілля "Зебра"


Вже зовсім скоро розпочинуться літні канікули!

А Ви вже думали чим Ваша дитина займатиметься влітку? Якщо ще ні, то можемо порадити один - приводьте її в табір від Майстерні дозвілля "Зебра"!

Цікаве поєднання творчого розвитку дітей з екскурсійними поїздками та активним відпочинком на природі. Різнопланові заняття та відвідування спортивних закладів додадуть цікавості кожному з днів.

Ваша дитина розважиться, знайде нових друзів і відпочине, а головне - матиме можливість дізнатися багато корисного та цікавого.
Кожнен день в таборі починатиметься із ранкового чаєпиття за настільними іграми, потім до обіду в таборі проходитимуть стаціонарні заняття, а після обіду - цікавий екскурсійно-прогулянково-спортивний маршрут. 

Діти познайомляться з цікавими професіями, креативними людьми, відвідають найцікавіші місця нашого старовинного міста Львова, зроблять безліч поробок та навчаться новим творчим технікам, відвідають нові кулінарні майстер-класи та з'їдять на екскурсії, а також....та що тут казати - все літо попереду, сумувати не доведеться, це точно!

Отже, запис до табору розпочато!!!

У вартість кожного дня входить оголошена програма, повноцінне обіднє харчування, фрукти, пиття. Обідати діти будуть в ресторані "Динамо Блюз", який знаходиться неподадік.
Тривалість кожного табірного дня - з 9.00 до 18.00

Табір триває до кінця літа, можна долучитися з будь-якого дня зя наявності місць. 

Реєстрація  за тел. 067-749-15-95 або у приват Надія Метелиця


Вік

6–10


Вартість

Вартість (один день): 240 грн
Вартість за тиждень (5 робочих днів): 1150 грн
Вартість за два тижні (10 робочих днів): 2200 грн
Вартість за три тижні (15 робочих днів): 3150 грн
Вартість за чотири тижні (20 робочих днів): 4000 грн


Телефон

+38 (067) 749 15 95


Посилання


Адреса

Львiв