Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр


Львівський еколого-натуралістичний центр – це багатопрофільний заклад позашкільної освіти.

 

Був створений у 1975 році. З 1987 року розміщений на вул. Кубанській, 12, у будинку, першим господарем якого був видатний польський вчений (зоолог, етнограф, лінгвіст), перший професор зоології Львівського університету – Бенедикт Іванович Дибовський. Тут є багата колекція флори та фауни, що буде цікавою не лише дітям, але й дорослим. Також тут протягом року працюють різноманітні гуртки екологічного спрямування. Вхід безкоштовний. 

 

Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр запрошує усіх охочих відвідати їхні виставки та подивитись на екзотичних тварин та декоративні рослини.

Як повідомляють в Еко-центрі, найбільшою популярністю відвідувачів користується 15-річна мавпа Чіта — любителька нишпорити по кишенях. Також велику увагу дітлахів привертають хамелеон, удав, баран, лама тощо.

 

В цілому ж зоовиставка зараз налічує понад 130 видів тварин. В основному, це екзотичні тварини. Тут 30 видів плазунів і земноводних, понад 40 видів птахів і решта — ссавці.

 

Екскурсії провоять постійно, без вихідних, щоб максимально дати можливість як організованим групам, так і самостійним відвідувачам, побувати в центрі та оглянути зоологічну та ботанічну колекції. Екскурсії відбуваються щодня за попереднім замовленням. Вони безкоштовні. При Центрі також діють гуртки. 


Час роботи

Пн–Пт 10:00–18:00, Сб–Нд 10:00–15:00.


Квитки

Безкоштовно


Контакти

+380 (32) 276 14 19
ecochilds@ukr.net


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Кубанська, 12, Галицький район