Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Музей "Палаццо Бандінеллі"

Музей "Палаццо Бандінеллі"


Львівський історичний музей запрошує до "Палаццо Бандінеллі".

 

Кам’яниця Бандінеллі - пам’ятка львівської ренесансної архітектури кінця ХVІ - ХVІІ ст. Архітектор невідомий. Назва походить від прізвища власника будинку другої чверті ХVІІ ст. Роберто Бандінеллі. 

 

Пам’ятка розташована на розі східного боку площі Ринок та вулиці Ставропігійської (пл. Ринок, 2). В експозиції відділу відтворено житлові інтер’єри характерні для побуту заможних львів’ян 17-18 століть.

До уваги відвідувачів – зал для урочистих прийомів, а також анфілади кімнат, де експонуються зразки меблів, порцелянового та фаянсового посуду, вироби зі скла, килими-шпалери, предмети побуту, а також живописні полотна. З зали для урочистих прийомів відвідувачі потрапляють до вітальні, галереї парадного портрету, кабінету, їдальні тощо. Серед експонатів – унікальні твори мистецтва, що демонструють високий художній та естетичний рівень митців різних країн Європи. Окрасою є вишукані меблі ручної роботи 17 – 18 століть, виготовлені на індивідуальне замовлення короля Франції Людовіка XVI ткані шпалери, колекція столового срібла, порцелянові вироби з Китаю та Японії. Справжньою родзинкою експозиції відділу є інтер’єр кухні, де зібрано зразки старовинного металевого посуду.

 

Каса працює до 16.30 

Вихідний день — середа

 


Вік

0+


Вартість

для учнів, студентів та пенсіонерів: 30 грн
для дорослих: 50 грн
сімейний квиток : 110 грн (2 дорослих, 2 дітей)
екскурсійне обслуговування: 100 грн (до 20 осіб)


Телефон

+380 (32) 297 53 67


Посилання


Адреса

Львiв
6 площа Ринок Галицький район