Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Театр іде до тебе!

Театр іде до тебе!


«Театр іде до тебе!» — Інститут стратегії культури й театр «І люди, і ляльки» покажуть вистави для людей, які знайшли прихисток у Львові! 

 

Із перших днів повномасштабної війни ІСК, як і більшість інституцій країни, перетворився в інформаційно-гуманітарний штаб. Спілкуючись із багатьма людьми — внутрішньо переміщеними особами з різних міст України до Львова — ми зрозуміли, що місто для значної їх частини є великим невідомим — просторово, соціально і також культурно. Переживання та втрати останніх місяців, відсутність соціальних зв’язків у людей, які оселились у Львові, часто не сприяють знайомству з містом. Тому театр «І люди, і ляльки» помандрує модульними містечками та місцями компактного проживання ВПО у Львові. \

Добре буде бачити на цих подіях і зацікавлених львів’ян. Хай мандрівний театр стане приводом для зустрічей та знайомства! 

 

Що, де й коли?

  • 1 червня – модульне містечко на Науковій – вистава для сімейного перегляду «В гості до Сонечка»
  • 9 червня – модульне містечко на Сихові – вистава для сімейного перегляду
  • 20 червня – модульне містечко в Стрийському парку – театралізований виступ «Коралі»

 

Початок вистав о 16:00.

Увага! У випадку повітряної тривоги показ буде перервано та відновлено після її завершення, якщо це дозволять обставини. У такій ситуації учасники та учасниці акцій зможуть повернутися в місця проживання та сховатися в найближчому укритті.

Проєкт «Театр іде до Тебе» був започаткований два роки тому. Тоді, під час карантину, мандрівний театр став для містян нагодою, не виїжджаючи за межі свого мікрорайону, прямо з вікна чи балкона, подивитися виставу, відпочити самим та розважити дітей. 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв