Львівський академічний театр "Воскресіння"

Львівський академічний театр "Воскресіння"


Львівський академічний духовний театр “Воскресіння” був заснований у 1990 році режисером Ярославом Федоришиним, який закінчив Харківський інститут театрального мистецтва ім. І.Котляревського в класі Всеволода Цвєткова та Московський Державний інститут театрального мистецтва в класі Анатолія Ефроса та групою акторів, які були запрошені в театр з різних театрів України. 

Театр "Воскресіння" – це завжди експеримент на сцені і несподіванка для глядача,тому він має своїх прихильників у різних містах України та за кордоном. "Воскресіння" ставить такі вистави, які ніколи не йшли на українській сцені. Це правило стало традицією театру. Завдяки цьому він має успіх. За короткий час театр завоював прихильність публіки та театральної критики послідовним пошуком виразної театральної мови і конкретної сценічної форми. Відкриваючи українському глядачеві світову драматургію, яка ніколи не бачила світло рампи на Україні, театр крок за кроком розширює театральне світосприйняття публіки та актора. У театральних пошуках "Воскресіння" поєднались традиції психологічного театру та пошуки сучасних театральних форм.

На сьогоднішній день театр "Воскресіння" - це один з найяскравіших колективів України, який грає 190 вистав на рік, з них 50-60 вистав – в різних країнах світу. Театр працює як на сцені, так і на вулиці. Вуличні вистави зачаровують своєю атмосферою, акторською грою та різноманітними ефектами, які впливають на глядача і заставляють його задуматись над тим прекрасним, що існує в нас і поза нами.

Театр "Воскресіння" є членом міжнародного європейського мітингу (IETM) і асоціації міжнародних театральних фестивалів (IFEA).


Контакти

Менеджер: +38 (097) 063-23-91.
Замовлення квитків: +38 (032)261-63-10, +38 (098) 258-99-46
teatr@voskresinnia.eu


Посилання


Адреса

Львiв
площа Генерала Григоренка, 5