Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

З життя дітей та інопланетян. Прем’єра!Спільний проект зі школою св. Софії до дня усиновлення.

 

На сцені театру вашій увазі буде презентована вистава «З життя дітей та інопланетян». 

У червні місяці драматургиня та завліт театру ляльок Ірина Гарець вирішила зробити документальну виставу про батьків, дітей та інопланетян. Робота розпочалась таким чином, що дітей розбили на групи і вони обговорювали
про що хочуть зробити виставу, які теми їх хвилюють, потім розпочалась плідна праця.

Кожного дня з дітьми працювали Ірина Гарець, акторка Оксана Шульба, художниця Катерина Закорецька. Також діти знайомилися з сучасними режисерами, дараматургами, театрознавцями і акторами. Серед них - головний
режисер театру Володимир Підцерковний, головна режисерка Першого дитячого театру Роза Саркісян, драматург Андрій Бондаренко, театрознавець Уляна Рой, художники Надія Щебетовська та Ярослав Левицький, акторка Анна Винарчик, а також Дарья Шмаленюк, Рахно Юлія та Ігор Рудь.  

22-го червня відбувся внутрішній показ на малій сцені, де діти продемонстрували свої вміння, набуті за два тижні, та представили замальовку майбутньої вистави «З життя дітей та інопланетян».

Чекаємо вас на прем’єрі наших великих досягнень, де діти продемонструють свої вміння, набуті за два тижні кропіткої праці та представлять виставу «Життя дітей та інопланетян». Діти самі написали тексти, власноруч створили ляльку і самі будуть акторами у своїй виставі. Звісно, дорослі допомагали, але дитяча фантазія і теми, які діти підіймають у виставі, гідна найвищих премій за драматургію і соціально важливу справу в галузі мистецтва.


Вік

4–8


Вартість

Квиток: 30 грн


Телефон

+38 (032) 235-58-32 (каса),
+38 (032) 235-47-73 (приймальня)


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Данила Галицького, 1