Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Вистави Театру ляльок у Львівському скансені

Вистави Театру ляльок у Львівському скансені


Запрошуємо усіх на наші вистави просто неба:

  • 5 червня о 16:00: Майстер-клас "По той бік ширми"

Наш майстер-клас дозволить вам зануритися у таємничий світ ляльковедення та відчути себе чарівником, в руках якого нерухомі предмети оживають і починають спілкуватися з нами. Тож, запрошуємо пройти по той бік театральної ширми – та довідатися секрети давнього лялькарського мистецтва!

  • 12 червня о 16:00: "Коза-Дереза"

Якось одна дуже хитра Коза потрапила в одну дуже добру сім’ю, де її страшенно всі полюбили. Але найбільше дбав про неї господар. І все було би добре, якби Коза не була така “Дереза”! Попри любов сім’ї, Коза хитрувала, обманювала і поводилась дуже підло зі своїми господарями. Знаєте, що трапляється з нечесними Кізками? Ось ця казочка і розкаже вам про це.

  • 19 червня о 16:00: "А де ж п'яте?"

Як прекрасно коли в сім’ї багато діток! У Курочки та Півника незабаром мають вилупитись аж п’ятеро курчаток! Та останнє курча вередує і, здається, зовсім не збирається з’являтись на цей світ. Ані вмовляннями, ані дзьобаннями не виходить розбити міцну шкаралупку. Чого ж йому не вистачає? Батьки у розпачі та пробують всі способи умовити малечу з’явитися на світ і навіть звертаються за допомогою до сусідів. Дізнайтесь, чи зможуть мама і тато зрозуміти, чого потребує маленьке курчатко?

  • 26 червня о 16:00: "Золоте курча"

Чи повірили б ви, що Вовк може бути гарним татом? Та ще й для малого Півника? Ніжна, турботлива історія про неочікувану і незвичну родину показує, що любов та довіра здолають усе. Але в казці ще є підступна Лисичка


Вік

0+


Посилання


Адреса

Львiв
Шевченківський гай, вул. Чернеча Гора, 1