Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День лялькаря у Львівському театрі ляльок

День лялькаря у Львівському театрі ляльок


У Львівському академічному обласному театрі ляльок відбудеться родинна вечірка з нагоди Дня лялькаря та урочисте відкриття малої сцени.

 

В програмі заходу будуть майстер-класи для дітей та батьків з виготовлення ляльки з підручних матеріалів та вторинне використання старих речей, ведення лялько різних типів, майстер-клас з ведення ляльки-рукавички.

Також, лекція від директорки-художньої керівниці театру Уляни Мороз та актуальна вистава еко-мандрівка «Знайдена лялька». Також, гостей заходу будуть тішити цікаві фото-зони відпартнерів « Dodo socks» та «Видавництво Старого Лева».

На завершення вечора планується офіційне відкриття малої сцени театру та вистава з цієї нагоди.

«Сьогодні дуже важливо об’єднати родину разом, щоби і діти і батьки мали нагоду відпочити та дізнатись щось нове для себе. Також, нам важливо розповісти щось цікаве про наш театр та ремесло лялькарів, бо мало хто знає, що в нас також є окреме професійне свято, як «День лялькаря». Ми ставимо собі на меті - розкритися та розповісти про себе. Щоб дитина, йдучи на виставу, могла сказати, що вона вже знає, як це, керувати та робити ляльку. А головне, що все це – доступне кожному», додають організатори вечірки.

 

Квитки за посиланням.

 

 


Вік

3+


Вартість

Квиток: 100 грн


Телефон

+38 (032) 235-58-32 (каса),
+38 (032) 235-47-73 (приймальня)


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Данила Галицького, 1