Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Читка п'єс-переможниць конкурсу в номінації "Розумна дитина"

Читка п'єс-переможниць конкурсу в номінації "Розумна дитина"


У Львівському академічному обласному театрі ляльок вперше відбудеться читка п'єс-переможниць конкурсу Перша сцена сучасної драматургії "Драма.UA" та Тиждень актуальної пєєси, в номінації "Розумна дитина".

 

У виконанні акторів нашого театру, прозвучать п'єси: Олесі Захарової "Я тобі розповім, а також "Тер'єр Міністр та його Боягузка" Юлії Куліш.

Модераторка - драматургиня Ірина Гарець.

Режисери - Володимир Підцерковний, Єлизавета Красніченко.

Театр знаходиться у пошуку матеріалів для нових вистав, що і привело на конкурси «Драми.UA» та Тиждень актуальної п’єси, де театр сформував запит для «розумної дитини» та обрали найкращих.

"На жаль, сучасної драматургії дуже мало в театрах, хоча є талановиті п’єси, які не ставлять на меті тільки розважати, а змушують шукати відповіді на запитання, мотивують до розвитку. Мені пощастило, я була запрошена рідеркою двох конкурсів і мала змогу пірнути в світ нових авторів. Багато п’єс було написано застарілою важкою мовою з менторськими повчальними нотами. Але коли попадалися тексти – перлинки, я щиро раділа і трішечки заздрила, бо не вмію так писати. Дві з них ви зможете почути у виконанні команди театру ляльок"зауважила модераторка зустрічі Ірина Гарець.

Директорка-художня керівниця театру Уляна Мороз додала: "Практично до 6-7 років діти сприймають світ – емоційно. Зазвичай, вони не сприймають сюжет. Вони сприймають враження, сприймають атмосферу – те, що виходить за рамки буденності. Таким чином, для більшості наших глядачів, дітей, сюжет і повчання, що він несе, не є таким важливим, як те емоційне наповнення, що несе в собі вистава. Ми вважаємо, що вистава має бути приводом для спілкування. Часто до нас приходять батьки і кажуть: - "моя
дитина нічого не зрозуміла, вона задала дуже багато запитань"
… Це ж супер, коли вони виникають! А от коли дитина вийшла з театру і в неї немає питань, то навіщо вона туди ходила? Дитячий театр має провокувати спілкування. Він має бути приводом для розмови…»

Також зауважте, що гості не тільки зможуть безкоштовно відвідати чиитку п’єс, а й прийняти участь у обговоренні, а також оцінити оновлення, які нещодавно відбулися в театрі.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (032) 235-58-32 (каса),
+38 (032) 235-47-73 (приймальня)


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Данила Галицького, 1