Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Бейбі-вистава "Веселі Ангелята" Прем'єра

Бейбі-вистава "Веселі Ангелята" Прем'єра


Запрошуємо на прем'єру бейбі-вистава "Веселі Ангелята" 

 

Десь у чарівному світі, серед мальовничих хмарок живуть ангелики – душі дітей. В очікуванні свого земного народження вони проводять час у веселих і безтурботних розвагах. Але їх цікавить важливе питання – а що ж їх чекає після того, як вони народяться? Якось ангелята знаходять незвичайну книжку – у ній описується земля та різні справи, якими там займаються діти. Що ж – ангеликам кортить пережити моменти свого майбутнього життя вже і негайно! Тож вони мають нову веселу розвагу – розіграти між собою все, про що розповідає книга. Адже, у них під руками чарівні хмарки, з яких можна зробити все, що завгодно!

Учасники цієї інтерактивної вистави уявлять себе ангелятами та спробують пригадати – а що відбувалося з ними до їхнього дня народження?
Діти ловитимуть “зірки”, випікатимуть ”солодощі”, а також зможуть розібрати дощик по краплинках та розпустити веселку на стрічки!

Як і у всіх бейбі-виставах у нашому театрі, малюки опиняться у цікавому естетичному середовищі та матимуть нагоду повправляти дрібну моторику, повчитися розрізняти кольори та форми.


Вік

2+


Вартість

Квиток: 150 грн


Телефон

+38 (032) 235-58-32 (каса),
+38 (032) 235-47-73 (приймальня)


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Данила Галицького, 1