Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Бейбі-вистава "Стук-Грюк"«СТУК-ГРЮК» – ексклюзивна вистава для дітей від 0 до 3-х років, спрямована на ознайомлення малят з новими предметами, поняттями, звуками та навколишнім світом.

 

Вона складається з комбінацій різних фактур, кольорів, рухів, заохочуючи малюків до пізнання і взаємодії.

Вистава створена з урахуванням рекомендацій психологів раннього віку та досвіду закордонних “Бейбі-театрів”. Ігровий майданчик має вигляд манежу, зробленого з картонних коробок-будиночків. Поняття «будинок» з першої ж миті входить в життя дитини. Почнемо з того, що животик мами – це також певною мірою затишна оселя на перші місяці життя. Потім довгий час хатинкою вбачається колиска, далі малюк знайомиться і з будинком, в якому живе він сам та його родина. Коли двері будиночків відчиняться, маля побачить, усвідомить та запам’ятає, що в гнізді живе пташка, в нірці – зайчик, в будці – песик, у воді –рибка… І всі вони також, рухаються, звучать та живуть поруч із нами.

А ще, наша вистава обов’язково починатиметься зі звичайної розмови, знайомства, а закінчуватиметься спільним дослідженням декорації. Ми віримо, що перше знайомство з мистецтвом – має бути приємним, адже театр починається там, де починається гра в саме життя.

Режисер – Марина Богомаз
Художниця – Ольга Філончук


Вік

0–3


Вартість

Квиток: 150 грн


Телефон

+38 (032) 235-58-32 (каса),
+38 (032) 235-47-73 (приймальня)


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Данила Галицького, 1