Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Афіша львівського театру ляльок у серпні-вересні

Афіша львівського театру ляльок у серпні-вересні


Львівський театр ляльок запрошує на відкриття 73 сезону!

 

Як розказати дитині про свободу і незалежність? Чи достатньо одягти її у вишиванку, та прочитати патріотичного вірша?

Театр ляльок – креативна мистецька платформа, яка вміє говорити з дитиною доступною мовою, простими поняттями. Театр формує в першу чергу шанобливе ставлення та любов до землі, де ти народився та ростеш. Розказує про людей для яких свобода та незалежність – не просто слово, а сенс існування на цій землі.

У виставі «Золоторогий Олень» - головні герої є прототипами гідних людей. Саме повітря, гори, дерева, трави Карпат роблять їх волелюбними. Неймовірна щедрість природи створює унікальних Оленів, з золотими рогами. Що є їх золото – дар чи прокляття, краса чи потворність, небезпека чи воля?

Адже є люди, які роблять все можливе, щоб підкорити, знищити, взяти під свій контроль. І тільки такий же вільний і унікальний хлопчик Василько, вперто бореться за життя і свободу свого друга Оленя і за свою власну гідність.

Тож що таке патріотизм?

Театр запрошує 24 серпня на перегляд вистави «Золоторогий олень», яка відбудеться о 16 годині і присвячена «Дню Незалежності». Саме ця вистава відкриє 73 театральний сезон Львівського театру ляльок.


Вік

0+


Телефон

+38 (032) 235-58-32 (каса),
+38 (032) 235-47-73 (приймальня)


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Данила Галицького, 1