Церемонія нагородження «СМІЛИВІ»

Церемонія нагородження «СМІЛИВІ»


Міська рада запрошує молодь подаватись на нагороду «СМІЛИВІ» або ж подавати своїх колег, друзів, побратимів

 

Мета цієї церемонії – подяка молоді, яка незважаючи ні на що змінює країну та себе на краще в цей важкий час повномасштабної війни.

Цьогоріч нагородження пройде під гаслом: «Ти або на фронті, або для фронту!». Кандидати/ки обиратимуться у таких категоріях: військові, ветерани, цивільні (тут і волонтери, і лікарі). Загалом нагороди отримають по 5 людей у кожній категорії.

Форма для реєстрації

Для подачі заявки, учасник/ця повинен/нна:

  • бути віком від 14 до 35-ти років;
  • бути громадянином/кою України;
  • бути родом з Львівської МТГ або ж здійснювати свою діяльність в її межах;
  • мати видатні досягнення або ж запровадити значні зміни у сфері науки, бізнесу, волонтерства, громадської діяльності, культури, мистецтва або чия робота допомогла Україні та її громадянам.

Учасник/ця може висувати свою кандидатуру самостійно або бути рекомендованим/ою від імені громадської організації, чи навіть друзів.

Заявки приймаються до 19 липня включно.

Відбір номінантів військових та ветеранів здійснюватиметься лише експертами з кола військових та ветеранів відповідно, а за номінантів-цивільних відбуватиметься загальне голосування в соцмережах.

Церемонія нагородження молоді «СМІЛИВІ» реалізується Львівською міською радою, мережею молодіжних просторів ТВОРИ! та Відділом молодіжної політики Львівської міської ради.

«Наша молодь творить щодня і щогодини, демонструє свою стійкість і рішучість змінювати країну на краще, волонтерить, воює, лікує, генеруючи тисячі ідей та реалізовує сотні проєктів на благо країни, тому вона заслуговує, щоб про неї говорили, щоб про ТЕБЕ говорили! З цією метою ми створили нагороду «СМІЛИВІ», щоб висловити подяку активній молоді і ТОБІ зокрема», – наголошує керівник мережі ТВОРИ! Олег Малець.


Коли

14–19 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

14+


Посилання


Адреса

Львiв
пл. Ринок, 1