Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн марафон "Стань майстром комп'ютерних технологій"

Онлайн марафон "Стань майстром комп'ютерних технологій"


Школярів Львова та області запрошують взяти участь в безкоштовному онлайн марафоні "Стань майстром комп'ютерних технологій" від провідних викладачів Львівської академії СТАРТ_ІТ

 

 7-15 квітня 18:00 - 19:30, онлайн

 Протягом двох тижнів кожен бажаючий зможе взяти участь в майстер-класі від фахівців львівських ІТ-компаній та спробувати свої сили в створенні мультфільмів, графічному дизайні, веб-розробці.

Афіша подій:

  • 7 квітня для школярів 9 -12 років - «Зробимо казковий мульт у програмі Adobe Premier», викладач - Христина Дикун, засновниця студії «Відео для Вашого бізнесу», відео- маркетолог ІТ-компанії EPAM. Реєструйтесь.
  • 8 квітня для школярів 13-16 років - «Створимо арт-принти у редакторі Adobе Illustrator», викладач - Уляна Кертуцька, рекламний дизайнер, член Спілки дизайнерів України. Реєструйтесь.
  • 13 квітня для школярів 9 -12 років - «Зроби пасхальну вітальну листівку в Adobe Photoshop», викладач - Ірина Балдіна, художниця-дизайнер, засновниця та керівник ІТ-студії «Дизайн-майстерня. Реєструйтесь.
  • 15 квітня для школярів 13-16 років - «Як створити персональну web-візитку за 1 годину», викладач - від Тарас Юрчишин, Project Manager ІТ-компанії SpySERP. Реєструйтесь.

Долучайтесь! Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова!


Вік

9–16


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв
Онлайн