Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ЛІТНІ СТУДІЇ – ІТ-інтенсив для школярів 10-16 роківНастало літо. Постає питання чим зайняти дитину? Адже дитячі заклади оздоровлення та відпочинку не працюють. Поїздки за межі міста дещо обмежені.

 

Ми живемо у ХХІ столітті, коли нові технології створюють нові професії та витіснюють старі. За прогнозами Мicrosoft через 5-10 років 40% професій матимуть у своїй основі ІТ-знання та розвинуті соціальні навички soft skills.

Тому Академія СТАРТ_ІТ пропонує для школярів 10-16 років ІТ-інтенсив у літніх навчальних студіях. Адже ІТ-прокачка формує у дітей практичну комп’ютерну підготовку, що відкриває двері в любі сфери діяльності у недалекому майбутньому.

Ваші дівчата та хлопці створять 6 власних ІТ-проектів під керівництвом відомих професіоналів-айтішників.  За допомогою акторів театру та коучів-психологів  сформують soft skills: стануть комунікабельними і креативними, навчаться працювати у команді, готувати презентації і виступати перед аудиторією. Кожен день наповнений творчими заняттями з IT-технологій, майстер-класами, тренінгами та квестами на свіжому повітрі.

Стартуємо – 6 липня. Дві тематичні студії – обирайте найцікавішу!

 

Перша ІТ- студія «Як стати крутим тіктокером», креативним відеомейкером та дизайнером у соцмережах (тривалість зміни 2 тижні).

Три програми:

 • І. «Як стати інфлюенсером у найбільш прогресивній соцмережі ТіkТоk» від викладача Академії, фрілансера, маркетолога компанії  «VALVO»  Анастасії Гордяк
 • ІІ. «Стань креативним відеомейкером – змонтуй власне відео у програмі Adobe Premiere»  від старшого викладача Академії, відео-режисера, продюсера, режисера продакшн-студії «7 Континент» Миколи Кметя.
 • ІІІ. «Стань дизайнером  для соцмереж у графічному редакторі  Adobe Photoshop» від провідного викладача Академії, засновника та керівника ІТ‑студії «Дизайн-майстерня» Ірини Балдіної.

Реєструйтесь за посиланням.

 

Друга ІТ- студія   «Стань фотомайстром і моделлю,  створи прикольні маски та опануй секрети інстаграмера» (тривалість зміни 2 тижні).

Три програми:

 • І. «Стань фотомайстром,  моделлю та підготуй портфоліо літньої фешн-зйомки» від керівника школи ФОТО-ФАН,  члена Міжнародної федерації фотографічного мистецтва AFIAP (Швейцарія)  Віталія Воробйова,  який у Парижі отримав гран-при Міжнародного фото-конкурсу «Ейфелева вежа очима іноземців».
 • ІІ. «Створи власні маски в Spark AR Studio та опублікуй в Instagram» від  старшого викладача Академії, Unity Developer IT-компанії Limpidarmor Ігоря Назаркевича.
 • ІІІ. «Опануй секрети профілю Instagram, його оптимізацію та фішки просування»  від викладача Академії, фрілансера,  маркетолога компанії  «VALVO»  Анастасії Гордяк.

Крім ІТ-проектів, школярів чекають інтерактивні заняття у Тренінг-студії  на розвиток  soft skills:

 1. Тренінги «Як стати лідером», «Як працювати у команді». від відомого тренера-психолога, директора Академії розвитку особистості «Unique» Світлани Незабитовської
 2. Заняття з акторської майстерності та риторики для самопрезентації від акторів театру «Мельпомена»

Реєструйтесь за посиланням.

 

З 2016 року в Академії проведено набір понад 60 навчальних груп. Понад 600 хлопців та дівчат  знайшли нових друзів, отримали позитивні емоції та задоволення від цікавої ІТ-підготовки.

5  переваг Літніх студій ІТ-інтенсив:

 1. Школярі створюють власні ІТ-проекти у команді з ІТ-професіоналами.
 2. Прокачають навички творчої особистості soft skills.
 3. Сюрприз для батьків – презентація ІТ- робіт дітей на випускному.
 4. Приємний подарунок – пільговий сертифікат 500 грн. на навчання в Академії.
 5. Комфорт та безпека: малочисельні групи до 9 дітей, вхід у корпус та на територію обмежений, працює охорона. Гарантовано забезпечення усіх санітарних вимог.

Зручний графік: понеділок – п’ятниця  з 10:00 до 15:00 год.

Зміни впродовж літа:

 • 06.07 – 17.07
 • 20.07 – 31.07 
 • 03.08 – 14.08
 • 17.08 – 29.08

Пільгова ціна 2019 року діє до 5 липня: 

 • для школярів - 1800 грн. за тиждень;  
 • для слухачів Академії – 1600 грн. за тиждень.

Локація: м. Львів, вул. Федьковича 60-А, Бізнес-центр «Технопарк».

Готові допомогти оформити документи он-лайн  щодня з 9:00 до 18:00 год.

 

Зареєструйтесь вчасно, кількість місць у групах обмежена  – до 9 школярів.

Записати дитину у студії можна на сайті  або за телефонами:

 • +380 (67) 676-47-05
 • +380 (95) 309-68-84

Приходьте, школярів і батьків очікує купа позитивних емоцій та сюрпризів  у літніх студіях!
Коли

17 Серпня - 28 Серпня, час: 10:00-15:00.


Вік

10–16


Вартість

Тиждень: 1800 грн


Телефон

+380 (67) 676 47 05
+380 (95) 309 68 84


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Федьковича, 60 А, Бізнес-сіті «Технопарк»

Як дістатися?

 • по вул. Городоцька, зупинка Приміський вокзал/ТЦ "Скриня"
 • по вул. Героїв УПА, зупинка Смаль-Стоцького/"Спортлайф"
 • по вул. Антоновича, зупинка М.Залізняка