Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Програма для дітей MozArtKids "Чарівний перстень Вольфганга"

Програма для дітей MozArtKids "Чарівний перстень Вольфганга"


Концерт-зустріч двох молодіжних оркестрів: BLJO / Баварського молодіжного та YsOU / Молодіжного симфонічного оркестру України.

 

Маленький Вольфганг Амадей потрапляє в незвичну чарівну мандрівку!
Одного дня хлопчик випадково знаходить чарівний перстень, який відразу надягає на палець. І вмить опиняється у зовсім незнайомому місці, в незнайомій країні. Навіть не в одній? Від берегів Латинської Америки, через Атлантичний океан до європейських міст і далі…

Мандрівка музичними просторами нашої планети  з маленьким Моцартом — це справжня пригода для найменших слухачів фестивалю.

Два потужні оркестри України та Німеччини, в складі яких винятково найталановитіша молодь, зустрінуться на сцені філармонії у складі камерних ансамблів та разом створять яскравий калейдоскоп звучання культур зі всього світу. Народні наспіви, романтичні шедеври, танці Німеччини, Австрії, Франції, Італії, України, країн Латинської Америки, безліч творчих цікавинок та сюрпризів, а також веселе спілкування з юною публікою, коли музиканти поділяться секретами та можливостями різноманітних оркестрових інструментів.

Гайда відкривати світ разом!


Молодіжний симфонічний оркестр Баварії заслужено вважається одним із найуспішніших  в Європі. Колектив із сотні молодих амбіційних музикантів щорічно здійснює концертні тури країнами Європи,Азії та Америки, виступає у найвідоміших залах та є постійним учасником великих фестивалів класичної музики.

Молодіжний симфонічний оркестр України — колектив, заснований  диригенткою Оксаною Линів у 2016 році. Це молоді музиканти з різних куточків України, віком від 12 до 22 років. Наприкінці 2016 року у Львові обрали основний склад оркестрантів, в жюрі були українські та німецькі музичні експерти. За цей час оркестр виступив на сценах України, а також у Німеччині та Австрії.

Знижка 15% на квитки при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод — discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії.

 

Деталі та квитки за посиланням


Вік

4+


Вартість

від: 250 грн
до: 550 грн


Телефон

+380 (50) 370 61 17


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Чайковського, 7