Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Наукові пікніки: Вакцина здорового глузду

Наукові пікніки: Вакцина здорового глузду


Щодня ми стикаємось з величезним об’ємом інформації, яка подається як наукова.

І важко не сприйняти її за щиру правду. Адже статті з соціологічними даними та коментарями експертів виглядають так переконливо...

 

То як виробити імунітет до розумових вірусів та захисти себе від шкідливого впливу, тим більше, в умовах коронавірусної інформаційної атаки? "Наукові пікніки 2020" розставлять всі крапки над “і”.

 

Адже головною темою наймасштабнішого наукового фестивалю цієї осені стане Вакцина здорового глузду!

А це означає, що 4 жовтня, у неділю, з 12:00 до 19:00 площа перед Центром Довженка на пр. Червоної Калини, 81 перетвориться на справжню лабораторію із захоплюючими науковими дослідами та експериментами від представників навчальних закладів, наукових установ, підприємств та організацій у спільній праці Lviv Open Lab, МолоДвіж Центр.Львів та Центр Довженка.

Тут маленькі та дорослі гості заходу під кураторством професіоналів медичної, хімічної, біотехнологічної, фармацевтичної та ін. галузей побачать на власні очі, як перевіряються на істинність або хибність робочі гіпотези та апробовуються наукові дослідження і, найголовніше, з дотриманням усіх правил карантинних обмежень.

В свою чергу, родзинкою фестивалю стане особлива секція “Наукових пікніків 2020” - Модель створення вакцини, участь в якій дозволить відвідувачам дізнатися більше про процеси, які відбуваються на кожному етапі винайдення  вакцини.

Посилання на подію ? https://bit.ly/3hZquP2

Запрошуємо любителів науки та технологій!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

Олена Павлюк +38 (097) 903 51 81


Посилання


Адреса

Львiв
проспект Червоної Калини, 81, Сихівський район