Logos Kids Academy

Logos Kids Academy


Logos Kids Academy – це не просто навчальний заклад, у якому працює команда кваліфікованих спеціалістів.

 

Перше запитання, яке виникло в організаторів перед створенням школи - чого б хотів кожен для своїх дітей? Основна мета школи – допомогти учням максимально легко та цікаво поринути в світ ІТ технологій, без яких просто не може існувати сучасний світ. Хочеш бути програмістом? Це одне з запитань на яке не завжди може дати відповідь навіть доросла людина, не говорячи про дітей.

Але в школі твердо переконані, що кожна дитина повинна володіти технічними навиками та по замовчуванню знати англійську мову, що допоможе їй в дорослому житті реалізувати свій потенціал. Важко вчитися та розвиватися, якщо тобі не цікаво цим займатися, особливо якщо ти дитина. У школі це звісно розуміють, тому заняття побудовані таким чином, щоб учні самі прагнули наступного заняття, хотіли вчитися та вдосконалювати свої навики.

Викладач для учнів – це перш за все товариш, який може навчити, зацікавити та підштовхнути до вирішення того чи іншого завдання, навчити працювати як одна команда, проявити свої лідерські здібності, відкрити та розвинути свої таланти. Вчителі не задають домашніх завдань, щоб не перевантажувати дітей та не забирати їхній час на відпочинок, розваги та дитинство. Проте, вони переконані, що після заняття учні самотужки захочуть повторити завдання на уроці вдома.

Logos Kids Academy не просто проводить навчання в ІТ сфері. Тут хочуть, щоб діти були технічно підковані, комунікабельні, вірили у себе та свої можливості. Чи захочуть вони в подальшому розвиватись як розробники, тестувальники чи будь-які інші ІТ спеціалісти – обирати лише їм. В Logos Kids Academy ж впевнено можуть сказати, що навчаючись в закладі, ваша дитина зможе гідно проявити себе в будь якій галузі, де потрібно бути з технологіями на ТИ!


Контакти

+38 (067) 990-99-02
logoskidsacademy@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Івана Франка, 61