Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Екскурсія на бананову ферму + закритий парк "Залісся"

Екскурсія на бананову ферму + закритий парк "Залісся"


Цей тур створений для того, щоб побачити частинку літа серед холодної зимової пори та подивитись на унікальну технологію вирощування цитрусових у нашому кліматі.

Із тропіків ви повернетесь у наш клімат та через соснові ліси поїдете знайомитись із місцевою заліською фауною. Тур буде цікавим як діткам, так і дорослим!

Програма туру

09:00 виїзд на автобусі від станції метро "Лісова".

Невеликий переїзд на "бананову ферму" під Києвом.

Екскурсія в теплиці (орієнтовно 2 години) - шматочок справжніх тропіків.

Відмінна можливість почерпнути нову інформацію про технології вирощування екзотичних фруктів. Поспостерігати, як ростуть і цвітуть рослини, як формуються плоди. Дізнатися, як правильно посадити такі рослини вдома і збирати з них плоди цілий рік, про користь тропічних плодів для здоров'я і багато іншого.

Переїзд до парку "Залісся". Екскурсія. 

Можливість побувати у президентських мисливських угіддях. Мальовнича природа, сосновий ліс, що напоює повітря ароматами смоли та хвої, багато тварин, в озерах вирує риба...  ви побачите, чому у цей райський лісовий куточок привозили високих гостей. 

У програмі відвідання стайні, де живуть скакуни, яких дарували різним президентам України. На деяких конях можна покататися (1 коло - 50 грн). 

Під час екскурсії (за хороших погодних умов) є шанс побачити диких оленів, косуль, кабанів. У парку живуть краснокнижні зубри, зустрічаються лосі. Якщо певні мешканці лісу не захочуть показатись, то ви зможете з ними познайомитись в цікавому музеї природи.

Повернення до Києва близько 15:00.


У вартість включено

  • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
  • Екскурсія оранжереєю
  • Вхідні квитки по програмі
  • Екскурсія екостежкою
  • Супровід екскурсовода
  • Страховка


Дізнатися деталі або забронювати тур можна за посиланням https://kraina-ua.com/ua/tour/ekskursiya-na-bananovu-fermu-z-kyiva


Вік

8+


Вартість

від: 490 грн


Телефон

0 800 751 651 дзвінки безкоштовні
+380 (44) 360 65 11
+380 (67) 505 75 70


Посилання


Адреса

Київ
Андріївський узвіз, 2Г