Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День відкритих дверей у Малій Комп’ютерній Академії

День відкритих дверей у Малій Комп’ютерній Академії


Ваша дитина проводить багато часу за комп’ютером та гаджетами? Це захоплення можна перетворити на професійні навички! Адже технології – це майбутнє, тож Junior IT STEP Academy навчить навичкам майбутнього вже з раннього віку!

 

Junior IT STEP Academy запрошує дітей 8-14 років та батьків на День відкритих дверей 27 січня о 13:30. Діти зможуть відвідати виставкову зону, де ближче познайомляться з різними цікавинками зі світу інновацій! Зокрема відвідають зону робототехніки, де познайомляться з різними типами роботів та зможуть взяти участь у робозмаганнях! У фотостудії школярам розкажуть про секрети фотозйомки, там вони зможуть зробити чудові фото під керівнцтвом професійного фотографа! Також на дітей чекають неймовірні пригоди у зоні віртуальної реальності та 3D-друку! Батьки у цей час почують про можливості розвитку в ІТ-сфері,  особливості навчання в Малій Академії з уст випусників та дирекції. 

У Вас буде чудова нагода відвідати яскраве і сучасне приміщення академії, навчальні аудиторії, поспілкуватись із викладачами, а також отримати детальну інформацію про навчання в Малій Комп’ютерній Академії.

У програмі заходу:

  •  п’ять переваг комп’ютерної освіти для дітей;

  •  сім причин, аби віддати дитину вчитись до Малої Комп’ютерної Академії;

  •  що буде знати та вміти випускник Академії, які привілеї на нього чекають;

  • квест для дітей у світі інновацій та технологій, де діти отримають нові та цікаві знання, а ще багато подарунків! 

Навчання у Junior IT STEP Academy – це ранній та стрімкий старт у сферу ІТ, адже усі випускники академії можуть вступити на трирічний бакалаврат в IT STEP University!

Junior IT STEP Academy знає, як перетворити захоплення фотографією, соцмережами, комп’ютерними іграми та технікою з розваг у платформу для самореалізації Вашої дитини!

Вас чекають 27 січня о 13:30 у IT STEP Academy, що на вулиці Замарстинівській, 83а.

 

Будь ласка, зареєструйтесь для участі!


Вік

8–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 557 87 06
+380 (50) 441 76 00
+380 (73) 797 88 32


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Замарстинівська, 83а, Шевченківський район