Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Пробні безкоштовні IT-уроки для дітей 7-14 років

Пробні безкоштовні IT-уроки для дітей 7-14 років


Запрошуємо дітей 7-14 років та їхніх батьків до Малої комп’ютерної Академії!

 

Ми розкажемо Вам про усі переваги позашкільного навчання, а ваші діти зможуть одразу взяти участь у безкоштовних пробних уроках!

Навчання в Junior IT Step – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. Адже за цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше.  Під час пробних уроків діти поринуть в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачать сучасні і комфортні аудиторії, познайомляться з викладачами.

Дітей очікують пробні уроки з:

  1. 3D-моделювання у Tinkercad. Діти познайомляться з програмою, спробують створити 3D-моделі та масштабувати їх, об’єднають елементи для створення їжі у 3D-модель. Результати роботи можна буде завантажити на свій usb-носій (флешку).
  2. Робототехніки. Діти почують історію робототехніки, сконструюють одну з моделей робота LEGO MINDSTORMS, навчаться складати алгоритми та переводити їх у програмний код.
  3. Програмування в Arduino. Діти ознайомляться з платою Arduino та її можливостями, розберуть середовище програмування плат Arduino, а також складуть просту схему, яка дасть можливість керування світлодіодом.
  4. Віртуальна гра «Збери свій комп'ютер». Як зібрати та розібрати комп’ютер? Це буде практичне застосування навичок, як правильно робити технічний огляд ПК, від Cisco Networking Academy.

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Junior IT Step Acаdemy. 

Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

Запрошуємо у середу, 12 лютого, о 18:00 до IT Step (вул. Замарстинівська, 83а). Нагадуємо також, що навчання можливе за двома локаціями: вул. Замарстинівська, 83а та ТЦ «Карпати» (ТВК Південний).

Для відвідування заходу необхідно зареєструватися на сайті. 


Вік

7–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 557 87 06


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Замарстинівська, 83а