Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Набір дітей 7-14 років у Junior IT Step Academy!

Набір дітей 7-14 років у Junior IT Step Academy!


У IT Step розпочинається новий набір у Малу комп’ютерну академію. Запрошуємо дітей 7-14 років. Поспішайте забронювати місце в групі! 

 

По закінченню навчання кожен може похвалитися значними здобутками. Навички, які студенти здобувають протягом навчання, знадобляться їм у подальшому житті – незалежно від професії, яку вони потім оберуть!

Чому батьки та діти обирають Junior IT STEP Academy?

 • У нас діти вчаться навичкам майбутнього, що зроблять їх успішними

 • Навчальні програми відповідають тенденціям розвитку ІТ-сфери

 • Наші викладачі – молоді, професійні та дружні

 • Заняття проходять у сучасному та цікавому форматі

 • Ми пропонуємо зручний графік занять.

У програмі навчання:

 • основи створення сайтів та web-технології

 • 3D-моделювання та друк

 • візуальне програмування та креативний дизайн

 • Game Art та створення комп’ютерних ігор

 • робототехніка та розробка мобільних додатків

 • PhotoLab, YouTube та багато іншого.

Комп’ютерна академія допомагає визначитися з майбутньою професією в ранньому віці!

Діти вивчають багато цікавих предметів, аби потім визначитися, який напрямок їм найбільше підходить. Випускник Junior IT STEP Academy вміє краще аналізувати і використовувати всі можливості, бути кмітливим і ухвалювати рішення швидше або знаходити нестандартні рішення. Це вигідно відрізняє наших студентів від однолітків та допомагає реалізувати свій лідерський потенціал.

Для оцінок – альтернативний щоденник 

У Малій комп’ютерній академії немає класичного паперового щоденника, куди викладач ставить оцінки. Ми користуємося системою МyStat. Це не просто онлайн-ресурс з оцінками, списком домашніх завдань і розкладом занять. Ця система мотивує студента Малої комп’ютерної академії бути активним і вчитися добре, а батькам дозволяє побачити успішність і контролювати процес.

Бонуси і заохочення

Система MyStat дає можливість заохочувати студентів за хороші оцінки, виконання домашніх завдань і дисципліну. Чим краще дитина вчиться – тим більше бонусів (кристалів)  нараховує система. Потім ці бонуси можна обміняти на цікаві і цінні товари та гаджети. Тому діти мають додаткову мотивацію добре вчитися.

Викладачі – справжні професіонали

У Малій комп’ютерній академії викладають фахівці-практики – справжні професіонали своєї справи. У кожного з них за плечима – кілька років роботи у сфері інформаційних технологій. Вони, як ніхто інший, знають, яких фахівців потребує ринок, які спеціальності є затребуваними і стрімко розвиваються. Тому у Малій комп’ютерній академії дітей насправді готують до майбутнього і спонукають їх здобувати ті навички, які гарантовано знадобляться незалежно від професії.

Гнучкий графік навчання

Навчання у Малій комп’ютерній академії не перешкоджає навчанню у загальноосвітній школі. Для дитини можна обрати заняття по буднях кілька разів на тиждень або по вихідних. Діти займаються у невеликих групах у сучасних комп’ютерних класах. Заняття мають лише практичний характер: діти працюють на комп’ютерах, фотографують у професійній фотостудії, створюють свої ігри та сайти тощо.

 

Оберіть для дитини перспективне майбутнє! Навчіть її бути цілеспрямованою і досягати успіху! Деталі за телефоном (067) 557-87-06 або на сайті
Вік

7–14


Вартість

Ціна за місяць (від) : 990 грн


Телефон

+38 (032) 240-38-51,
+38 (067) 557-87-06,
+38 (093) 122-93-38.


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Замарстинівська, 83

Як дістатися?

 • Маршрутки: №№ 1А, 25, 26, 34, 35, 39, 53, 114 (по вул.Липинського – зупинка «Замарстинівська»);
 • №№ 17, 31, 37, 41, 46, 50, 51 + тролейбус № 13 (зупинка «Будинок Побуту»/«МакДональдс» біля кільця на пр.В.Чорновола).
 • Трамвай № 5 (зупинка вул.Городницька)