Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літній ІТ-табір для дітей 7-14 років

Літній ІТ-табір для дітей 7-14 років


Час планувати літо! Літній ІТ-табір – корисний відпочинок для вашої дитини. Це повне занурення у технології та створення неймовірних речей власноруч!

 

У програмі:

  • Робототехніка

Сучасні роботи на базі LEGO та Arduino уміють вміють ходити, літати, танцювати, проходити лабіринти! А ще – влаштовувати справжні битви!

  • 3D- моделювання і друк

Дитина навчиться моделювати різноманітні тривимірні об’єкти: фігури, деталі, улюблених ігрових персонажів. Діти надрукують свої творіння на справжньому 3D-принтері.

  • Школа особистісного розвитку

Діти візьмуть участь в ІТ-проєкті, навчаться працювати в команді, брати відповідальність, ухвалювати рішення, домовлятися, планувати свій час.

  • Game-design

Дитина вигадає свого супергероя та буде створювати власну гру для комп’ютера або смартфона. А ще навчимося поєднувати графіку, відео, звук, текст і анімацію персонажів.

  • YouTube та Голлівуд. Віртуальна реальність

Діти створюватимуть фото в різних жанрах та стилях, оброблятимуть їх, застосовуючи різні ефекти. Також навчаться знімати та монтувати відео і створювати вражаючі спецефекти.

  • Розвиток підприємницьких навичок

Як знайти цікаву ідею та втілити її у життя? А розпоряджатися кишеньковими грошима? Діти вчитимуться основам бізнес-мислення. А для цього потрібно вміти працювати в команді, оволодіти тайм-менеджментом, познайомитися з маркетингом і PR.

Кожна зміна табору триватиме два тижні. Для запису до 1 квітня діє найвигідніша ціна!

Деталі за тел. (067) 557-87-06 та на сайті IT Step Academy.


Коли

8 Червня - 28 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

7–14


Вартість

Від: 3870 грн


Телефон

+380 (67) 557 87 06


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Замарстинівська, 83