Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ІТ у Львові: аналіз ринку, перспективи, можливості та котики

ІТ у Львові: аналіз ринку, перспективи, можливості та котики


Хочете дізнатись більше про ІТ-ринок Львова, його розвиток та перспективи? Тоді зустріч в IT STEP Academy - саме для вас.

 

Що вам відомо про ІТ? Що це сфера, доступна лише геніям математики? Що програмісти заробляють величезні суми у доларах? Що Google – найкрутіша компанія, а Білл Гейтс – найвидатніший розробник? А чи відомо вам, що це за числа: 20000, 257, 1740? Можливо це номер криптовалютного гаманця? Чи код, який зламає ваш Windows?

Будувати теорії можна довго, проте насправді, це дані з останнього дослідження Львівського ІТ Кластеру. Згідно з IT Research за 2017 рік, у Львові працює 20 тисяч ІТ-спеціалістів, існує 257 ІТ-компаній, а медіана доходу айтішників складає 1740 доларів на місяць. Ці факти – лише незначна частина масштабного дослідження.

Хочете дізнатись більше про ІТ-ринок Львова, його розвиток та перспективи? Знати куди інвестують свої кошти представники ІТ-спільноти? Про це та ще багато цікавого ви дізнаєтесь від PR директора Львівського ІТ Кластеру Orysia Khimiak!

Вже 7 лютого в IT STEP Academy вона розкаже:

  • чому робота і ІТ – це більше, ніж просто хороша зарплата;

  • особливості та фішки львівського ІТ-ринку;

  • круті інсайти з найновішого дослідження ІТ-ринку Львова.

Після того як ви дізнаєтесь найцікавіші подробиці про ІТ за минулий рік, спробуєте зазирнути у майбутнє та поговорите про перспективи та тенденції ІТ-галузі у найближчі роки. У цьому вам допоможе Olexiy Shateyev, директор IT STEP Academy, який розкаже про:

  • 10 затребуваних навичок майбутнього для кожного;

  • ТОП 5 професій, що будуть популярні у найближчі 10 років;

  • як змінюються вимоги ІТ-компаній до спеціалістів;

  • якою має бути освіта майбутнього, яка гарантуватиме професійний успіх.

Протягом події ви дізнаєтесь найцікавіші факти про ІТ, які перевернуть ваше уявлення про цю сферу. Проведіть вечір середи з користю.

 

Участь безкоштовна, попередня реєстрація за контактним телефоном обов’язкова.


Вік

14+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 557 87 06
+380 (50) 441 76 00
+380 (73) 797 88 32


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Замарстинівська, 83а, Шевченківський район