Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День відкритих дверей в Junior IT STEP AcademyДізнайтесь переваги комп’ютерної освіти для дітей та особливості навчання!

 

Ваша дитина проводить багато часу за комп’ютером та гаджетами? Це захоплення можна перетворити на професійні навички! Адже технології – це майбутнє, тож Junior IT STEP Academy навчає навичкам майбутнього вже з раннього віку!

Junior IT STEP Academy запрошує дітей 8-14 років та батьків на День відкритих дверей 14 липня о 14:00. Дітей чекають цікаві майстер-класи з робототехніки, фотомистецтва та 3D-друку від викладачів Академії, а батьки у цей час зможуть дізнатися більше про можливості та переваги навчання 

У Вас буде чудова нагода відвідати яскраве приміщення Академії, навчальні аудиторії, лабораторії, поспілкуватись із викладачами, а також отримати детальну інформацію про навчання в Малій Комп’ютерній Академії.

У програмі заходу:

  • 5 переваг комп’ютерної освіти для дітей;

  • 7 причин, аби віддати дитину вчитись до Малої Комп’ютерної Академії;

  • особливості навчання в Малій Комп’ютерній Академії;

  • що буде знати та вміти випускник Академії, які привілеї на нього чекають;

  • майстер-класи з робототехніки, фотомистецтва та 3D-друку для дітей;

  • індивідуальні консультації та екскурсія Академією.

Навчання у Junior IT STEP Academy – це ранній та стрімкий старт у сферу ІТ, адже усі випускники Академії можуть вступити на 3-річний бакалаврат в IT STEP University!

Junior IT STEP Academy знає, як перетворити захоплення фото, соцмережами, комп’ютерними іграми та технікою з розваг у платформу для самореалізації Вашої дитини!

Приходьте 14 липня о 14:00!

 

Будь ласка, зареєструйтесь для участі.


Вік

8–14


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 557 87 06
+380 (50) 441 76 00
+380 (73) 797 88 32


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Замарстинівська, 83а, Шевченківський район