Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Читання книжки «Чотири зуби» Таїс Золотковської та забави з дитячим стоматологом

Читання книжки «Чотири зуби» Таїс Золотковської та забави з дитячим стоматологом


Книгарня «Є» запрошує дітей від трьох років та їхніх батьків на читання книжки Таїс Золотковської «Чотири зуби» та забави з дитячим стоматологом

 

«Чотири зуби» — це книжка-картинка Таїс Золотковської про пригоди дівчинки Лесі, яка вчиться доглядати за зубами. Це – повчальна, затишна, жартівлива, сповнена переживань та любові  історія, що вчить нас не боятися невідомого, а дізнаватися, що робити, щоб бути здоровою та щасливою людиною. І саме з цією чудовою книжкою ми розпочинаємо сезон Дитячих субот в оновлений Книгарні “Є”.

А ще до нас у гості завітає дитячий стоматолог клініки “Perfect Dent Kids” та співзасновниця ГО «Усмішка Дитини» Леся Шеренговська. Пані Леся навчить вас правильного догляду за зубами і ротовою порожниною, в ігровій формі розкаже, яка їжа шкодить дитячим зубкам, а яка є корисною, а також із задоволенням відповість на всі  ваші запитання. Приходьте, буде весело і пізнавально!

 

Чекаємо на всіх від 3-х до 103-х років на забави з чудо-стоматологом Лесею Шеренговською. Попередня реєстрація за телефоном +380 (50) 512 70 71.


Вік

3+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

Попередня реєстрація: +380 (50) 512 70 71


Посилання


Адреса

Львiв
просп. Свободи, 7, Галицький район