Підготовка до школи з КМДШ

Підготовка до школи з КМДШ


Запрошуємо Вас до підготовчого класу школи повного дня КМДШ

 

Всебічний розвиток дітей, формування у них різних здібностей та підготовка до школи з урахуванням вікових та психологічних особливостей — одне з найголовніших завдань підготовчого класу школи повного дня КМДШ.

У КМДШ заняття для дошкільнят проводяться максимально в ігровій формі. Час сидіння за партами мінімальний та не триває більше 30 хвилин, адже 5–6-річні діти швидко втомлюються, втрачають увагу. Тому чергуємо заняття з активними іграми, малюванням, творчими проєктами, фізичними вправами.

Освітньо-формаційна програма підготовчого класу передбачає навчальні заняття, що готують дитину до школи («Солодке читання, «Я вчусь писати», «Цікава математика», англійська мова, «Лего»); обов’язкові гуртки-«студії» з ліплення, шахів, творчої майстерні, хореографії/айкідо тощо.

Крім цього, діти вчаться розуміти себе на заняттях «Я — особистість», «Я здоровий і щасливий», реалізовують дослідницькі та мистецькі проєкти. А ще найменші мріють та фантазують під час щоденних прогулянок та вільної гри. Також у процесі навчання в нульовому класі багато уваги приділяється психологічному комфорту дітей, тому що адаптаційний процес у кожного триває по-різному і у дітей надзвичайно рухлива психіка.

В КМДШ прагнуть, щоб кожен мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє.

Навчання у підготовчих класах у школах КМДШ розпочинається у вересні та триває до травня.

Зареєструватися на День відкритих дверей та лишити заявку для зворотнього зв’язку.


Коли

Пн–Нд 09:00–18:00.


Вік

5–6


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Угорська, 12Е