Школа повного дня КМДШ у районі Нового Львова

Школа повного дня КМДШ у районі Нового Львова


КМДШ – мережа приватних шкіл, які функціонують в Україні вже 9 років. Це ліцензовані приватні школи з поглибленим вивченням іноземних мов. Під час навчання діти спілкуються з носіями мови, у школі працює Speaking Club.

 

Мета школи полягає в тому, щоб кожен учень мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє. В школі розвивають навички сучасної людини, такі як критичне та креативне мислення, вміння працювати в команді, емоційний інтелект, навички комплексного вирішення проблем.

Навчальний процес в КМДШ побудований таким чином, щоби стимулювати пізнавальну діяльність кожного учня, щоб школярі працювали в командах, отримували не готові відповіді на запитання, а мали можливість досліджувати певні теми та формувати власні висновки. Учні беруть участь в наукових експериментах, захищають тематичні бізнес-, еко-, соціальні проекти, вивчають фінансову грамотність, займаються творчістю, мають можливість відвідувати гуртки та клуби. У старших класах є профорієнтація, учні відвідують реальні компанії, можуть спробувати сили в різних напрямках. 

 

В КМДШ застосовують метод інтегрованих занять, коли одна тема розглядається в розрізі декількох дисциплін. В молодшій школі застосовують метод хвильових занурень, коли протягом місяця учні досліджують певну тему через призму кожної навчальної дисципліни, а по завершенні місяця школярі захищають проекти. Такі підходи дозволяють учням якісно та комплексно засвоювати матеріал, а отримані знання одразу застосовувати на практиці.

 

Дізнатися більше про підходи до навчання та зареєструватися на вступ до КМДШ на сайті www.creativeschool.com.ua

Графік навчання: 09:00 - 18:00
Адреса: вул.Угорська, 12Е (район Нового Львова) 


Заходи організатора

Експрес-курс з підготовки до школи у Львові. КМДШ

Пн 09:00–18:00, Ср 09:00–18:00.

Навчальні заняття від КМДШ

Пн–Пт 09:00–18:00.


Час роботи

Пн–Пт 09:00–18:00.


Контакти

+380 (800) 330 810


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Угорська, 12Е